id: ktt44m

Na prowadzenie bloga noworudzianin.pl

Na prowadzenie bloga noworudzianin.pl

715 zł 
z 5 000 zł
14%
4 dni do końca
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

  • Dziękuję za kolejne wpłaty i udostępnienia zrzutki. 
    Czytaj więcej
  • Rozliczenia z wpłat i wydatków dostępne są na stronie https://www.noworudzianin.pl/WWW/finanse/wspieraj-noworudzianina/. Dziękujemy za wsparcie. 
    Czytaj więcej
  • Dziękuję za pierwszą wpłatę. Pozdrawiam serdecznie

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

„Noworudzianin” – tygodnik ziemi noworudzko-radkowskiej, ukazywał się od 9 listopada 2011 roku do 25 grudnia 2020 r. na terenie trzech gmin: miasto Nowa Ruda, gmina Nowa Ruda, miasto i gmina Radków. Rzetelnie informowaliśmy o wydarzeniach i aktualnościach z życia Nowej Rudy, Radkowa oraz przyległych wsi, dbając o dobry poziom informacji. Nie zapominaliśmy o rozrywce – zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Prowadzona była obszerna rubryka sportowa. Format: A3, objętość: 28-32 strony – wszystkie kolorowe.


W związku z pogłębiającym się zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Czytelników, ich rodzin, jak i pracowników – 27 marca 2020 r. zmieniliśmy zasady pracy. Przyłączyliśmy się do akcji #zostanwdomu i pracujemy zdalnie. Kolejne wydania „Noworudzianina” ukazywały się wyłącznie w wersji elektronicznej (pdf) do pobrania za darmo że strony http://www.noworudzianin.pl. To wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie w kontekście szerzącego się zagrożenia zarażenia się koronawirusem.


Te ponad 9 wymagających lat, to również czas zawiązywania się znajomości, przyjaźni, a także wystawiania ich na próbę. Przede wszystkim był to czas bezcennej nauki. Pewnie niektóre rzeczy mogliśmy zrobić lepiej, a wielu nie zdążyliśmy zrobić w ogóle…

Wydanie z 25 grudnia 2020 r. było ostatnim w formie elektronicznej. Powód zmian jest oczywisty: Internet. Dlatego przenieśliśmy się (wyłącznie) do sieci. Każdy – choćby na smartfonie – ma wygodny dostęp z niemal każdego miejsca na świecie do treści publikowanych na naszym portalu http://www.noworudzianin.pl


Teraz otwieramy nowy rozdział naszej działalności społeczno-informacyjnej. Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia za które serdecznie dziękujemy.


NoworudzianiN ceni sobie rzetelne informacje, dobre wiadomości, ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe a nadto społeczność mieszkańców i przyjaciół miasta i gminy wiejskiej Nowa Ruda oraz gminy Radków dla których tworzy i publikuję. Dziękujemy Wam za pomoc i wsparcie.


Wasze wsparcie pomoże nam się rozwijać, zakupić potrzebny sprzęt, docierać do nowych miejsc i tematów, tworzyć ciekawe filmy, relacje, które będziemy ZA DARMO publikować na naszej stronie www oraz w mediach społecznościowych.


Razem z Wami możemy zdziałać wiele.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłacający 9

 
Dane ukryte
ukryta
FO
FIRMA OK SPÓŁKA Z O.O.
300 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KG
Karol Golembka
200 zł
ŁK
Łukasz Kazek
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŁŻ
Łukasz Żak
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

Rynek 8, 57-400

Nowa Ruda, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

854 269 zrzutek

i zebrali

741 701 443 zł

A ty na co dziś zbierasz?