id: m6gxt2

Świąteczna pomoc dla Rodaków na wschodzie 2022

Świąteczna pomoc dla Rodaków na wschodzie 2022

Nasi użytkownicy założyli 1 145 404 zrzutki i zebrali 1 192 157 126 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Za wschodnią granicą Rzeczypospolitej żyje do dziś wielu naszych Rodaków, do których co roku dociera wsparcie od Rodaków z macierzy. Nie jest to tylko pomoc materialna, ale przede wszystkim symbol pamięci o tych, którzy pozostali na wschodzie. Fundacja Studio Wschód ponownie poniesie pomoc dla najbardziej potrzebujących naszych krajan. Szczególnie teraz gdy na Ukrainie trwa wojna, od momentu jej wybuchu jesteśmy tam nieustannie obecni. Nie tylko docieramy z pomocą dla Rodaków na miejscu ale również wielu z nich udało nam się ewakuować do Polski. Poprzez nasze co tygodniowe wyprawy na wschód jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi krajanami. Przy każdej naszej inicjatywie na rzecz Kresowian docieramy ze wsparciem bezpośrednio do potrzebujących. Tylko w przeciągu ostatniego roku nasze transporty z pomocą przemierzyły łącznie trzysta tysięcy kilometrów kwadratowych.

 

Naszą zbiórkę zbiórkę świątecznych darów dla Polaków mieszkających za wschodnią granicą organizujemy cyklicznie pomagając praktycznie cały rok. Zwracamy się po raz kolejny – PODARUJCIE PACZKĘ NA KRESY. Będzie to nie tylko świąteczny upominek, ale również wyraz pamięci o tych , którzy pozostali na wschodzie. Fundusze są potrzebne na pokrycie transportu i zakupu darów. W ramach akcji chcemy dotrzeć do Rodaków zamieszkujących Ukrainę, Mołdawię a także rumuńską Bukowinę. Uzyskanie docelowej kwoty zbiórki umożliwi wysłanie 12 wypełnionych po brzegi darami busów na wschód.


q22991b017e4b186.jpgPaczki można słać na adres:

Radio Wrocław, Aleja Karkonoska 10, Wrocław 53-015 

*Paczki należy dokładnie opakować i podpisać adresata: Fundacja Studio Wschód


Zebrana pomoc trafi do Rodaków, którym pomagamy od wielu lat. Zobacz koniecznie poniższe filmy z poprzednich naszych akcji pomocowych!
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 221

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!