id: m88paa

Aż po krańce ziemi, czyli ewangelizacja na Madagaskarze

Aż po krańce ziemi, czyli ewangelizacja na Madagaskarze

17 360 zł 
z 16 000 zł
108%
zakończona 10.08.2022r
106 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Hej, tu Ula i Ewelina. Zostałyśmy zaproszone na misję ewangelizacyjną na Madagaskar przez brata Daniela Klocha z zakonu Oblatów, który posługuje tam od 30 lat.  

 

Do tej posługi zaprosiłyśmy także Emila i Asię, aby razem z nimi przez cały wrzesień wspólnie działać w ramach misji. 

 

Doświadczyliśmy miłości Bożej, która przemieniła nasze życia i wzbudziła pasję by dzielić się nią z innymi. Pragniemy być odpowiedzią na słowa Jezusa „Kiedy Duch Święty zstąpi na was, otrzymacie Jego moc i będziecie moimi świadkami w Jeruzalem i w całej Judei, i w Samarii, i aż po krańce ziemi'' (Dz 1,8). Chcemy zanieść to doświadczenie także na Madagaskar, który co ciekawe po malgasku znaczy: „ląd na końcu świata”. W Bożych działaniach nie ma więc przypadków. 😉 

 

Co będziemy robić na miejscu?

Będziemy głosić Dobrą Nowinę i dzielić się świadectwami Bożego działania w wielu miejscach na Madagaskarze, w przeróżnych wspólnotach, grupach modlitewnych, parafiach i szkołach. Będziemy opowiadać o tym, czym sami żyjemy w dwóch wspólnotach i posługując w Polsce.

Mamy w sercu także nieustanną modlitwę za ludzi o doświadczenie Bożej miłości oraz o uzdrowienie, wszędzie gdzie będziemy: na ulicach, w szpitalach, najbiedniejszych dzielnicach i wioskach.

 

Wyjazd na Madagaskar wiąże się jednak z wieloma przygotowaniami. Potrzebujemy Waszego wsparcia, aby tam dotrzeć. Podstawa - bilety, do tego dochodzą również: ubezpieczenia, wizy, szczepienia, leki. Koszt przygotowań jednej osoby do wylotu wynosi około 6 tysięcy złotych. Część pieniędzy udało już się zebrać, dzięki hojności naszych wspólnot i zaprzyjaźnionych osob.

 

Cały wyjazd jest dla nas dużym wyzwaniem, ale wierzymy, że jedziemy tam w konkretnym celu i nie przez przypadek. Misja na Madagaskarze to dobro płynące w obie strony. Głęboko wierzymy, że my również wrócimy stamtąd ubogaceni duchowo.

 

Z całego serca dziękujemy za wsparcie, zarówno finansowe jak i modlitewne, które jest nieocenione w naszych przygotowaniach jak i samym wyjeździe.

 

Błogosławimy,

Ula, Ewelina, Asia i Emil

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 106

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 611 zrzutek

i zebrali

807 722 765 zł

A ty na co dziś zbierasz?