id: ma39ph

Na utrzymanie i rozwój Stacji Impreza

Na utrzymanie i rozwój Stacji Impreza

947 zł 
z 3 000
31%
4 dni do końca
17 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Wasze wsparcie w całości przeznaczamy na koszty związane z funkcjonowaniem radia Stacja Impreza: tantiemy, licencje, materiały muzyczne, utrzymanie serwerów, utrzymanie domen, utrzymanie sprzętu i jego amortyzacja, opłaty dla Urzędu Patentowego RP, legalne pozyskanie utworów, także tych o które prosicie. Dziękujemy Wam za pomoc, nie tylko tą finansową ale także w gromadzeniu płyt, które do nas nadsyłacie.

Serdecznie dziękujemy.

Obecnie radio można słuchać ze strony https://stacjaimpreza.pl oraz w aplikacjach: myTuner, Radio.pl, Replaio, MyRadioOnline.pl, Polskie Radio (logo z orzełkiem), Pol FM oraz wielu innych.

Pojawiają się u nas ciekawi ludzie jak Jacek Pikuła, czy Janusz Niekrasz i wiele innych nietuzinkowych postaci jak Benio, Arczi czy Jarecki, dlatego warto słuchać naszego radia. W czasie audycji na żywo na antenę dzwonią wszyscy, którzy mając coś do powiedzenia (słuchacze wszelkich zawodów i funkcji) uświetniają całość audycji.


Radio nadaje muzykę całą dobę przez internet, parę razy w tygodniu nadaje audycje na żywo w godzinach wieczorno-nocnych. Zazwyczaj jest to środa, piątek a czasem sobota czy niedziela. Głównym prowadzącym jest znany z anteny radiowej i imprez DJ JaRo Maciej Baryła. W czwartki gramy inaczej niż w pozostałe dni tygodnia. W czwartki wybrzmiewają u nas szanty, piosenki żeglarskie oraz piosenki poetyckie, można więc usłyszeć Marka Grechutę, Michała Łangowskiego, formację Mechanicy Szanty i wielu innych.


Każda audycja zaczyna się zazwyczaj od g. 20:00, zaś trwa do północy lub dużo dłużej. Od początku istnienia radio ma charakter niekomercyjny a co za tym idzie nie mamy reklam ani państwowego wsparcia, zatem radio utrzymują sami słuchacze, zaś brakujące środki pokrywane ze środków firmy.

Promujemy artystów i wydarzenia artystyczne.

Radio działa legalnie, zatem korzystamy z legalnych nośników i opłacamy tantiemy.


Autorem pomysłu i nazwy radia jest Maciej Baryła.


Nazwa "Stacja Impreza" jest zastrzeżonym słownym znakiem towarowym.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Żniwna 2, 40-310

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 17

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków

Lokalizacja

Żniwna 2, 40-310

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

893 466 zrzutek

i zebrali

836 306 632 zł

A ty na co dziś zbierasz?