W PROTEZIE na ROWERZE- PO MARZENIA KRZYŚKA Zakończona 23.07.2018r ID: mf4bnr

W PROTEZIE na ROWERZE- PO MARZENIA KRZYŚKA

Zebrano 890 zł
z kwoty 45 000 zł

1 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

57
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Krzysztof Celejewski to wieloletni uczestnik półmaratonów biegowych, który w wyniku wypadku stracił nogę. Jego plany i marzenia pękły jak bańka mydlana... Każdy z nas ma marzenia... Największym pragnieniem Krzyśka jest usamodzielnienie się oraz powrót do aktywnego trybu życia. Chciałby znów zacząć biegać. Aby jego marzenia się spełniły potrzebna jest proteza nogi, której koszt znacznie przekracza możliwości Krzyśka. Wierzymy, że dobro powraca dlatego chcemy pomóc mu spełnić to marzenie. Pomożesz...?


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)Krzysiek Celejewski ma 26 lat i mieszka w Zajezierzu. Jego pasją jest bieganie, które całkowicie go pochłonęło. W 2012 roku poważnie się tym zainteresował i zaczął startować w zawodach; głownie na dystansach 5 i 10 kilometrów; miał w planach udział w maratonie.

Jego marzeniem było wstąpienie w szeregi Wojska Polskiego.

Na 3 tygodnie przed ukończeniem szkolenia przygotowawczego do NSR( Narodowe Siły Rezerwowe) zdarzył się wypadek komunikacyjny w wyniku którego stracił nogę... Jego plan na życie legł w gruzach.

Musiał pozbierać się na nowo i wyznaczyć sobie nowe cele.

Aktualnie na nowo uczy się chodzić. Porusza się w protezie tymczasowej jednak w niedługim czasie konieczny będzie zakup nowej protezy, która będzie dostosowana do jego potrzeb.

Dzięki niej Krzysiek stanie się samodzielny i będzie miał szansę na realizację nowych celów, które sobie założył. My chcemy w tym pomóc organizując jedną z największych wypraw rowerowych w Europie "W PROTEZIE na ROWERZE" !!

Tegoroczna Wyprawa rowerowa "w PROTEZIE na ROWERZE" jest już 3. z kolei edycją wyprawy. Organizując wyprawę "w PROTEZIE na ROWERZE" Akcję chcemy połączyć z pomocą drugiemu człowiekowi oraz promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród społeczeństwa, a zwłaszcza pośród osób niepełnosprawnych, oraz o korzyści stawiania sobie wyzwań.

Plan zakłada 18-dniową trasę zaczynającą się 2. lipca w Lublinie, przebiegającą przez Czechy, Austrię, a kończącą się 20. lipca w Rzymie. Prawie 3 000 kilometrów, w tym podjazd pod słynne Stelvio TUTAJ MOŻNA ZOBACZYĆ, gdzie przede wszystkim chcę udowodnić, że mimo niepełnosprawności (braku nogi) można zdobyć tak trudny szczyt i pokazać, że bariery mamy tylko w naszej głowie. Podczas wyprawy można wykupywać kilometry pomocy dla Krzyśka.

czwartek, 5 lipca 2018 o 09:24

Krzysztof przebywa w szpitalu w Puławach do 9 lipca. Czuje się dobrze, kibicuje Kamilowi w zmaganiach podczas codziennych etapów rowerowych. Przypominamy, że Kamil swoja akcją zbiera pieniądze na zakup protezy dla Krzysztofa.

czwartek, 5 lipca 2018 o 09:21

2 lipca wyjechaliśmy z Lublina. Przed Nami 2 800 km w rowerze na protezie. 20.07. planujemy przyjechać do Rzymu. Trzymajcie kciuki.

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Zawsze do celu !

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Kamil życzę wytrzymałości i cierpliwości! A dla Krzyśka pogody ducha! :)

SB

Sąsiadka Bober

Trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze

Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
DW
100 zł
Danuta Wąsowicz
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
D
100 zł
DAWID JACEWSKI
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MB
25 zł
Monika B
AK
25 zł
Agnieszka kęska
A
25 zł
Anna Bober
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
KN
10 zł
Krzysiek Nysa
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
TS
10 zł
Tomasz Strózik

Pierwsza wpłata

A
25 zł
Anna Bober

Najwyższa wpłata

DW
100 zł
Danuta Wąsowicz
Nasi użytkownicy założyli

165 284 zrzutki

Pomóż zebrać 45 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

57
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.