PODOBA mi się Buttonarium i chcę wyrazić swoje uznanie koniec za 284 dni ID: mkeux7

PODOBA mi się Buttonarium i chcę wyrazić swoje uznanie

Zebrano 0 zł
z kwoty 10 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem, dowodem osobistym, dokumentami firmowymi/organizacyjnymi oraz jest połączony z Facebookiem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją
Blisko 20 lat temu zainteresowałem się guzikami. Początkowo traktowałem je jako temat oboczny, ale z czasem zafascynowały mnie bardziej. W końcu stały się głównym i jedynym (no prawie jedynym) obiektem moich zainteresowań. Jak każdy kolekcjoner, bez względu na to czym się zajmuje, miałem (i nadal mam) dwa podstawowe problemy: jak eksponować swoje zbiory oraz jak je opisywać i katalogować. Wpadłem na pomysł, że forma strony internetowej jest dobrym rozwiązaniem do katalogowania mojego zbioru guzików. Na początku stronę tworzyłem jedynie na własny użytek, czyli działała tylko lokalnie, na moim komputerze, aż 1 marca 2004 roku postanowiłem opublikować ją w Internecie. Początkowo moją stronę odwiedzała jedna osoba dziennie (dzisiaj jest to ok. 2000 osób), ale ponieważ "cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją", nie zniechęcało mnie to i stale rozwijałem swoją stronę. Strona Buttonarium Polska przechodziła różne metamorfozy i aby mogła wyglądać tak, jak wygląda dziś, musiałem zainwestować w nią mnóstwo swojego wolnego czasu oraz pieniędzy.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją

Od około 20 lat kolekcjonuję guziki, a od blisko 15 lat prowadzę w Internecie prywatną stronę kolekcjonerską poświęconą filobutonistyce, czyli kolekcjonowaniu guzików historycznych oraz gromadzeniu wszelkich informacji dotyczących ich wytwórców, użytkowników itd. (przy okazji zapraszam do zapoznania się z definicją Filobutonistyki).

Wiem, że moja strona jest użyteczna, staram się by była rzetelnym źródłem informacji. Obecnie korzysta z niej ok. 2000 osób dziennie z całego świata, ale głównie z Polski.

Na początku było tak:

Strona była bardzo uboga, przede wszystkim nie było Zaawansowanej wyszukiwarki, która ułatwia identyfikację Waszych eksponatów.

Po pięciu latach od umieszczenia w Internecie było tak:

A dzisiaj strona Buttonarium Polska wygląda tak:

Jakiś czas temu, dokładnie na początku 2016 roku, zafascynowałem się następnym tematem, czyli Kenią, a właściwie zaczarowali mnie ludzie, których tam spotkałem - głównie dzieci. Wspólnie z moją żoną Magdą prowadzimy Fundację Kenya Asante Sana Polska, której celem jest pomoc w zdobywaniu edukacji, leczeniu, a czasami po prostu przezwyciężaniu głodu biednym dzieciom z kenijskiej wioski Mwabungu i ich rodzinom. Ponieważ "cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją", również w tę pracę wkładam mnóstwo czasu i serca, o pieniądzach nie wspomnę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej na której przedstawiamy dokładnie całą naszą działalność.

Fundacja Kenya Asante Sana Polska

Jeżeli podoba Ci się moja strona Buttonarium Polska, uważasz ją za wartościową i chciałbyś wyrazić swoje uznanie dla mojej wieloletniej pracy, to wpłać na tą zrzutkę dowolną kwotę.

Pieniądze tutaj wpłacone w całości będą przeznaczone na pomoc biednym dzieciom z kenijskiej wioski Mwabungu.

Jeśli masz pomysł, na co powinny być wydane te pieniądze, swoją sugestię wpisz w komentarzu do tej zrzutki.

Ponieważ "cokolwiek robię w życiu, staram się robić to z pasją", mam już kilka fajnych pomysłów, jak zagospodarować zebrane tutaj pieniądze. Poczekam jednak na Wasze podpowiedzi.

z góry dziękuję

Robert Wł. Bauer - rwb

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze się nie zrzucił, bądź pierwszy!

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

24
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.