id: tueg4r

Motocyklem sama przez świat

Motocyklem sama przez świat

5 680 zł z 15 000 zł
37%
13 dni do końca
22 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Czy mieliście kiedyś takie nietypowe marzenie, gdzie widzieliście siebie w innej rzeczywistości, przemierzając samej krańce świata niczym Martyna Wojciechowska, robiąc każdego dnia to, co kocha się najbardziej?

Ja właśnie takie marzenie mam. Chcę wsiąść na motocykl, spakować manatki i jechać przed siebie.

Moje motto: The best Plan is No Plan. Całkiem fajnie, pod warunkiem, żeby w razie czego być zabezpieczonym finansowo, aby móc bezpiecznie spać, mieć co jeść, nie mówiąc o paliwie.

Od początku roku zainwestowałam już w sprzęt do nagrywania (Go pro, dron) i montażu filmów (kurs, program), aby tym razem profesjonalnie podejść do tematu stworzenia filmików z wyjazdu. Jestem totalnie zielona w temacie, ale właśnie po to podejmuje próby, żeby nauczyć się i stworzyć coś niepowtarzalnego, coś Mojego.

Kroczek po kroczku, wiem że to długotrwały proces i na efekty będzie trzeba poczekać.

Kto mnie zna, ten wie, że to nie będzie pierwsza taka moja podróż. Rok temu, kiedy straciłam pracę z powodu covida, postanowiłam zaryzykować i wyruszyć w świat. Zwiedziłam całe Włochy, Grecję i Albanię, robiąc ponad 10 tys. km. Przez 2,5 miesiąca mierzyłam się z przygodą i "życiem chwilą", szukając każdego dnia bezpiecznego miejsca do spania. Bez konkretnego planu jechałam sama przed siebie.

Spałam na plaży, w namiocie, albo korzystałam z couchsurfingu śpiąc u obcych (ale zweryfikowanych przez portal) ludzi.

Ta podróż wiele mnie nauczyła, zaszczepiła jeszcze większą pasją do podróży. Żałowałam, że nie zrobiłam więcej filmików, żeby skręcić konkretny materiał i móc podzielić się z wami pięknymi widokami, ciekawymi osobami, które poznałam i sytuacjami (tymi dobrymi i złymi które przeżyłam). Wszystko to nauczyło mnie tylko większej determinacji, elastyczności i pewności siebie.


Chciałabym swoją odwagą szerzej podzielić się z ludźmi i pokazać, że można i warto wierzyć w marzenia.

Tym razem, oczywiście dalej elastycznie, chciałabym wyruszyć na podbój Turcji (i innych krajów). Plan był, żeby zrobić kółko wokół morza czarnego, ale niestety Rosja nie wydaje wiz turystycznych.

Koszty. takiego przygotowania i spania w bezpieczniejszych miejscach nie są małe. Dlatego jestem tutaj i wychodzę z prośbą o wsparcie do Was.


Każdy nawet niewielki datek, będzie przybliżał mnie do bycia wolnym i niezależnym. Do tej podróży, jak również w przyszłości do pracy (mam nadzieję), w takim charakterze - Social Media.

Tak wiem, jest to piękny plan, trzymajcie kciuki i obserwujcie ->https://www.instagram.com/ready_forfight/


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 22

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

721 704 zrzutki

i zebrali

498 127 010 zł

A ty na co dziś zbierasz?