id: dhf4yj

Nasz Mruczek choruje na FIP, prosimy o pomoc.

Nasz Mruczek choruje na FIP, prosimy o pomoc.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
2 380 zł z 8 000 zł
29%
52 dni do końca
58 wspierających
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Mruczek jest po 10 zastrzykach. Jego stan się zdecydowanie poprawił, zarówno wyniki krwi jak i ilość płynu w brzuszku. Jesteśmy mega szczęśliwi, ale przed nami jeszcze długa droga, która niestety jest bardzo kosztowna. Liczymy jednak na dobre serca ludzi i bardzo dziękujemy już za te okazane.

    q896c22abc651f8e.jpegr9f729d0a7ae5528.jpeg

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Nasz Mruczek ma niespełna pół roku. To kocie dziecko, które zostało uratowane z ulicy trafiło do nas w październiku. Był kotkiem pełnym energii, strasznym żarłokiem i ukochanym przyjacielem naszej córki. Niestety 14 stycznia pojawiły się pierwsze objawy jakiejś choroby, pierwsze duszności. Przez dwa tygodnie Mruczek odwiedził kilku lekarzy, miał zrobionych wiele różnych badań. Początkowo zdiagnozowano u niego wadę serca i od razu usłyszeliśmy, że nie uleczalna i trzeba kotka uśpić. Jednak walczyliśmy. Kolejne wyniki badań były jeszcze gorsze, zdiagnozowano u Mruczka FIP wysiękowy (zmutowany koci koronawirus), śmiertelną chorobę postępującą bardzo szybko. Kilku weterynarzy od razu proponowało eutanazję. My jednak dowiedzieliśmy się, że FIP można wyleczyć, ale kuracja jest bardzo kosztowna i należy ją wprowadzić natychmiast, aby miała szanse na powodzenie. Leki sprowadzić można wyłącznie z zagranicy, a cena jednej fiolki to ok. 400 zł. Jedna fiolka wystarcza na razie na 5 dni, jednak w trakcie kuracji kotek przybiera na wadze, co wiąże się z większymi dawkami. Całe leczenie trwa łącznie 84 dni, niekiedy trzeba je przedłużyć, w zależności od wyników badań. Kuracja polega na podawaniu kotu zastrzyków codziennie o tej samej godzinie.

Myślę, że w tej całej sytuacji mieliśmy bardzo dużo szczęścia i trafiliśmy na kilku naprawdę dobrych ludzi. Nasza pani doktor Asia, dzięki której możemy walczyć, która pomaga nam bezinteresownie. Osoby, które podpowiadają co robić, jakie badania wykonać, na co trzeba zwracać uwagę. Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni. Myślę, że bez nich musielibyśmy żegnać się już z naszym Mruczkiem.

Potrzebujemy również wsparcia finansowego, koszty leku na FIP i wszystkich badań są dla nas ogromne. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i udostępnienia. :)

Wpłacający 58

 
Dane ukryte
300 zł
B
Basia
200 zł
 
Dane ukryte
160 zł
NK
Na Kocią Łape
130 zł
AZ
Asia- za drapak z licytacji
130 zł
 
Dane ukryte
95 zł
 
Dane ukryte
56 zł
 
Dane ukryte
55 zł
 
Dane ukryte
52 zł
S
Sylwia
50 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 044 zrzutki

i zebrali

400 750 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?