id: mu7x3n

Bieżące leczenie oraz zabieg usunięcia raka dróg żółciowych (łac. cholangiocarcinoma)

Bieżące leczenie oraz zabieg usunięcia raka dróg żółciowych (łac. cholangiocarcinoma)

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
38 677 zł
z 650 000
5%
6 dni
do końca
257
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 982 790 zrzutek i zebrali 1 005 806 959 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Dzień dobry, tomografia komputerowa wykazał, że guz urósł z 6cm do 9,5cm, ale nie poddajemy się i z całą rodziną szukamy nowych metod i kuracji.


  Badanie genetyczne guza wykaże obecność zmiany genetycznej IDH1. To istnieje lek celowany dla chorych na nowotwór dróg żółciowych z tą zmianą genetyczną – Tibsovo (ivosidenib), zarejestrowany jest w USA. Można go sprowadzić do Polski.


  Dzienna dawka to dwie tabletki (łacznie 500mg) minimalny czas kuracji 6 miesiące. Konieczne są 6 opakowania.


  Cena i opis:

  https://pl.everyone.org/tibsovo-ivosidenib


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż mi wygrać ze złośliwym nowotworem wątroby.


Dzień dobry nazywam się Rafał, mam 40 lat, cudowną rodzinę, sporo niespełnionych marzeń i raka, z którym sam nie wygram...


Do 12 kwietnia 2022 miałem normalne życie: praca, dzieci, rodzina. Tego dnia gorzej się poczułem w pracy i wróciłem trochę wcześniej do domu. Swędziała mnie skóra na całym ciele i jej odcień był jakby ciemniejszy. Złe samopoczucie i kiepskie wyniki badań wątrobowych zaprowadziły mnie do szpitala w Cieszynie. Diagnoza - żółtaczka z przyczyn mechanicznych. Ciągłe badania, tomografie, rezonanse magnetyczne i diagnoza nieoperacyjny złośliwy nowotwór dróg żółciowych (łac. cholangiocarcinoma). Od tej pory nasze życie rodzinne legło w gruzach... Załamanie, masa łez...

Wypis do domu, ale co dalej... ? Opis choroby:  https://wygrac-z-rakiem.pl/

 

Szpital nie zostawił żadnej nadziei, ale będę o siebie walczył, bo wiem, że są metody, które działają. Niestety żadna z nich nie jest refundowana przez NFZ. Poszukiwania zaprowadziły mnie w stronę klinik zagranicznych oraz metod immunoterapii.


Niestety tu zaczynają się prawdziwe koszty, których nasze oszczędności oraz świadczenia L4 z ZUS-u nie są w stanie pokryć. Kliniki zagraniczne kosztują setki tysięcy złotych, co jest zupełnie nieosiągalne dla naszego budżetu.

Cała rodzina jest na moim utrzymaniu, żona zajmuje się dziećmi, a ja aktualnie nie jestem w stanie pracować.  Mam trójkę małych dzieci w wieku od 3 do 10 lat, które wraz z żoną są całym moim światem. Chciałbym móc wychować je na dobrych ludzi, być przy nich kiedy same staną się rodzicami. Nauczyć życia tak, by poradziły sobie samodzielnie na tym trudnym świecie.


Obecnie każdy dzień mojej terapii kosztuje między 500 a 800 zł...


Dlatego, jeśli ktoś może nam pomóc zgromadzić środki na dalsze leczenie, proszę o pomoc.


Zdecydowałem się na Immunoterapie, ponieważ ważnym źródłem nowych leków przeciwnowotworowych są mikroorganizmy (bakterie, grzyby, organizmy morskie oraz rośliny wyższe). Około 30% stosowanych obecnie leków na raka jest pochodzenia naturalnego. Będziemy ją stosować przy konsultacji z lekarzem przez kolejne 3 miesiące. Terapia zakończy się tomografią, która da odpowiedź czy guz się zmniejsza. Jej wynik zadecyduje co dalej.

 

Preparaty zwiększające odpowiedź układu immunologicznego w pierwszym tygodniu pochłonęły kilkanaście tysięcy złotych. Terapie zaproponował nam chirurg onkolog, który jej skuteczność widział u swoich pacjentów. Wspomniał również o metodzie NanoKnife, która pozwala nieinwazyjnie zniszczyć komórki nowotworowe. W tym celu konieczne jest zmniejszenie guza powyższymi metodami. Niestety zabiegi z użyciem aparatury NanoKnife nie są w Polsce refundowane przez Narodowy Fundusz ZdrowiaKoszt zabiegu NanoKnife na dzień 08.08.2022 wynosi 56500 złotych


Nanoknife: elektryczny nano-nóż do leczenia raka https://www.zwrotnikraka.pl/nanoknife-nano-noz-bydgoszcz/

Przy poprawie immunoterapia będzie kontynuowana. Gdybym się jednak przeliczył, a zostanie mi jeszcze czas, chciałbym wypróbować nowy lek Pemazyre (pemigatinib). Niestety dawka na dwa tygodnie kosztuje 12000 funtów za 14 tabletek, a terapia powinna trwać kilka miesięcy. https://alivia.org.pl/wiedza-o-raku/nadzieja-dla-chorych-z-zaawansowanym-rakiem-drog-zolciowych/


 

Wiem, że potrzebujących na świecie jest więcej i każde życie jest tak samo ważne. Dlatego, jeśli zdecydujesz się pomóc akurat mnie, będę bardzo wdzięczny i wyróżniony, a moje dzieci będą miały szanse wychowywać się w rodzinie z obojgiem rodziców.


Dziękuje za poświęcony czas oraz wszelką okazaną pomoc.


Jeżeli ktoś z Państwa zmaga się z podobnymi problemami i czuje się zagubiony, zostawiony sam sobie to proszę o kontakt - chętnie podzielę się tym wszystkim, co do tej pory udało mi się samodzielnie ustalić. 

Mój adres e-mail: [email protected]


Gdy już wygram moją walkę moja strona https://wygrac-z-rakiem.pl/ zostanie przekształcona w poradnik, który pomoże szybciej odnaleźć właściwą drogę, konkretnych lekarzy, pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie pomocne kontakty.


Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Rafał DziukLokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 257

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KM
Kasia Mrowiec
50 zł
KB
Krystian
100 zł
BM
BMW
200 zł
BO
Bogusia
100 zł
KM
Kinga Muchowicz - Żory
100 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
NA
Nauczyciele
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków