Wybierz nagrodę
krok 1/4

Tablica informacyjna na kłodzie, oraz wpis na stronie Fundacji. Wpłać 15 zł i wybierz tę nagrodę.

15 zł i więcej

Przywiezioną kłodę z warsztatów bartniczych zainstalujemy na stałe w siedzibie Fundacji i umieścimy obok niej tabliczkę z Twoimi danymi, tak by każdy odwiedzający mógł dowiedzieć się dzięki czyjemu wsparciu powstała Fundacja. Powinieneś jedynie jako wpłacający w formularzu wpłaty upublicznisz swój Pseudonim, Pseudonim Artystyczny, lub Twoje Imię i Nazwisko, byśmy mogli je umieścić na tablicy informacyjnej.

Kłodę bartną będzie można zawsze odwiedzić, oraz przywitać się z pszczołami.


wybrano 4 razy

Kłoda nazwana Twoim Imieniem na rok czasu.Wpłać 100 zł i wybierz tę wyjątkową nagrodę.

100 zł i więcej

Nagroda z progu 15zł + Dedykowana na okres jednego roku kłoda, stojak, lub barć.

Wykonamy dodatkowo jedną kłodę bartną, stojak, lub barć i nazwiemy ją Twoim Imieniem, Imieniem i Nazwiskiem, lub jak wolisz Pseudonimem.

Zamieścimy tabliczkę informacyjną w miejscu jej instalacji tak, by każdy kto będzie w pobliżu, nie przeszedł obok niej obojętnie:)

"Twoja" kłoda z Twoim Imieniem na rok czasu.


Nie umieszczamy nazw firm i stron www. Jest to jednak możliwe, więc skontaktuj się z nami.

(pozostało 11 z 11)

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

5 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.