Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Powołanie do życia Fundacji Ochrony Pszczół "Nowa Ziemia" ID: mxrj4j

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Tablica informacyjna na kłodzie, oraz wpis na stronie Fundacji.

  Przywiezioną kłodę z warsztatów bartniczych zainstalujemy na stałe w siedzibie Fundacji.

  Wymienimy Ciebie jako wspierającego powstanie fundacji na stronie internetowej w zakładce "PRZESZLI DO HISTORII", oraz na zainstalowanej na stałe tablicy informacyjnej w pobliżu kłody bartnej w siedzibie fundacji.

  Teraz każdy odwiedzający będzie mógł dowiedzieć się dzięki czyjemu wsparciu powstała Fundacja.

  Kłodę bartną będzie można zawsze odwiedzić, oraz przywitać się z pszczołami.

  Pamiętaj, by upublicznić swoje dane w formularzu wpłaty,które chciałbyś umieścić na tablicy, oraz stronie internetowej.

 • Kłoda nazwana Twoim Imieniem na rok czasu.

  Nagroda z progu 15zł +

  Wykonamy kłodę bartną  i nazwiemy ją Twoją nazwą ze zrzutki. Może to być imię i nazwisko, pseudonim artystyczny, lub co wolisz.

  Pamiętaj jednak, iż obok zainstalowanej w dogodnym dla pszczół miejscu kłody, mogą przechodzić zainteresowani czytający umieszczoną na tabliczce informację:

  "Dzięki finansowemu wsparciu darczyńcy (tutaj umieścimy Twoją nazwę ze zrzutki), nieopodal miejsca w którym się znajdujesz, rozmnażają się pszczoły w kłodzie bartnej. Zachowaj ciszę i spokój. Obserwuj przyrodę. Ciesz się nią.

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
j44263 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij