id: mybjcj

Pomożesz? Tak niewiele a dla mnie sporo :(

Pomożesz? Tak niewiele a dla mnie sporo :(

10 zł
z 4 000
0%
zakończona
01.09.2020r
1
wspierający
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 065 337 zrzutek i zebrali 1 159 212 119 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Sprawa dotyczy mojego narzeczonego ... Przeczytajcie.


Od zawsze starałem się dawać radę sam, od 11lat nie mam rodziców, od młodych lat pracowałem żeby mieć coś swojego.. Rodzinę, mieszkanie, auto.. Niestety w 2019 roku miałem operacje na żylaki powrózka nasiennego, lekarze nie dawali mi szans żebym mógł mieć jeszcze kiedyś dzieci.


Po operacji zaczęły się moje problemy, wracając z L4 do pracy, dostałem na dzień dobry wypowiedzenie. Z dnia na dzień nie mogłem znaleźć pracy bo nie do końca bylem w stanie wykonywać każdą.

Zaczęło się od boli podbrzusza, coraz częstych.. Najpierw usg jamy brzusznej oraz nerek, nic nie wykryto, później rezonans również wszystko w porządku.. Chwilowo leki przeciwbólowe pomagały.. Zmieniłem dietę na lekkostrawną, na jakiś czas było ok. Za miesiąc znowu wszystko wróciło, wizyta u lekarza rodzinnego i kolejne leki oraz skierowania, tym razem na gastroskopie oraz kolonoskopie.. Od ponad miesiąca do boli doszły również wymioty z krwią, czego bym nie zjadł to źle się czuję i mdłości oraz okropna zgaga..


2.06 gastroskopia doczekalem się wkoncu i myślałem że będzie lepiej, że już wiem co mi jest i wkoncu będę zdrowy. Niestety nie są to dobre wieści rozpoznanie to zapalenie żołądka, refluks, krwawienia na jelitach, niewydolność wpustu i bakterie H. P. Obecnie czekam na wyniki badań histopatologicznych wycinków pobranych z żołądka. We wrześniu ponadto czeka mnie jeszcze kolonoskopia. Na obecną chwilę mam leki, które pomagają jednego dnia a drugiego czuje się jak wcześniej. Chciałbym podjąć się normalnego pracy ale nie mogę funkcjonować jak należy...


Aktualnie mam dwumiesięcznego synka, posiadam prawo jazdy i chciałbym znaleźć pracę w zawodzie z wykorzystaniem auta ale moje obecne auto jest w coraz gorszym stanie a inwestowanie w nie nie ma najmniejszego sensu. Chciałbym je podreperować i sprzedać żeby chociaż część ze sprzedaży dołożyć do kupna nowego auta. Dlatego proszę Was o pomoc, każdy grosz jest ważny, każda złotówka.. Mając małe dziecko potrzebne jest auto kombi, nie chce czegoś z najwyższej półki. Za każdy grosz będę wdzięczny i będę starał się będąc w lepszej sytuacji pomoc tym którzy pomogli teraz mi. Z góry dziękuję za okazaną pomoc. Za parę dni będą dodane tutaj niezbędne dokumenty.


Rafał

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!