id: n6xaem

Zbiórka Agisa na mastektomię

Zbiórka Agisa na mastektomię

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 620 zł
z 16 000
16%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 980 039 zrzutek i zebrali 1 001 170 506 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej! Jestem Agis, mam 18 lat. I… mam problem. Normalnie nie proszę obcych ludzi o pomoc w moich problemach, lecz tego już nawet moja rodzina nie udźwignie.


Operacja ma ustalony termin! 13 października!


💔Chodzi o to, że urodziłem się w nie swoim ciele. Tak, nie w moim. Wywołuje to u mnie okropną dysforię płciową. Natura obdarzyła mnie dużymi piersiami, dodatkowo niezbyt pięknymi, a tak naprawdę jestem facetem. Co mogę zrobić żeby to zmienić? Narazie noszę na sobie tak zwany binder, czyli bieliznę, która pozwala ukryć moje piersi. Taką można nosić do ośmiu godzin dziennie i powoduje bóle lub mrowienie żeber, co też utrudnia mi znalezienie pracy.


✂️Jak rozwiązać te wszystkie problemy?Dokonać korekty, która je zmieni. Od paru miesięcy jestem już na hormonach - testosteronie. Jestem również w trakcie załatwiania dokumentów do urzędów, żeby zmienić moje imię i nazwisko. Dzisiaj byłem również na wizycie u Pani chirurg w sprawie operacji. I padła kwota - 16 000 złotych.


🤞Operacja jest moim marzeniem i jedyną szansą na komfortowe życie. Od wielu lat nie byłem na basenach, przez to i przez moją przeszłość z samookaleczeniami. Przez dyskomfort z tym jak wyglada moje ciało również zrezygnowałem ze sportów, bo czy chudsze czy grubsze nie podobało mi się za nic. Nadal było kobiece.


🧑‍⚕️🩺 Koszty związane z noclegiem, dojazdem (jestem z Warszawy, klinika znajduje się w Krakowie), opatrunkami i kamizelką pooperacyjną obejmiemy my - to znaczy, moja najbliższa rodzina. To koszt operacji jest najbardziej przytłaczający.


❣️Czy mi pomożesz? Za każdą wpłatę dziękuję. Chciałbym już następne wakacje spędzić wolny, bez ucisku i bólu psychicznego.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 41

 
Dane ukryte
5 zł
MW
Monika
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KL
klaudiusz
5 zł
AS
Ola
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
DA
Dany
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!