Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

67 583 zł z 100 000 zł

67%

67 583 zł

z 100 000 zł

84 dni

do końca

484

wspierających
67%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

6gwyd4-b7b2d4.png

Zbieramy na leczenie naszej Mamy

Cześć Jesteśmy braćmi, mamy na imię Artur i Radek i ostatnio dotknął nas bardzo poważny problem. Nasza ukochana Mama, która zawsze nas wspierała i pomagała nam w najtrudniejszych momentach zachorowała na raka (nowotwór jelita grubego i jajnika). Chorobę Mamy zdiagnozowano w maju 2018 roku. Od tego czasu przeszła operację usunięcia guzów, terapię radiologiczną i chemioterapię. Mieliśmy nadzieje że to już koniec walki z chorobą, niestety pojawiły się kolejne przerzuty i konieczność dalszego leczenia. Na początku lekarze wrócili do chemioterapii, lecz radykalnie spadająca odporność organizmu Mamy oraz złe wyniki badań krwi uniemożliwiały przeprowadzanie regularnych zabiegów chemioterapii, nie dając szansy na kontynuację leczenia w tej formie. Organizm Mamy po prostu nie regeneruje się dostatecznie szybko między kolejnymi sesjami chemii. Jedyną szansą na dalsze leczenie jest terapia wspierająca polegająca na wlewach dożylnych substancji pobudzających i wspierających regenerację organizmu. Od paru miesięcy nasza Mama uczestniczy w takiej terapii i przynosi to obiecujące efekty. Zdecydowanie polepszyło się jej samopoczucie i stan zdrowia. Wyniki badań poprawiły się i umożliwiają wznowienie leczenia zalecanego przez onkologów. Niestety terapia tego rodzaju nie jest refundowana przez NFZ i jest bardzo kosztowna (około 15 000 zł miesięcznie). Do tej pory terapię finansowali nasi rodzice ze swoich oszczędności. Niestety te pieniądze już się wyczerpały. Na bieżąco, z pomocą naszych bliskich, nasza rodzina jest w stanie pokryć tylko część kosztów terapii. Nasza mama bardzo dzielnie walczy z chorobą i ma szansę na powrót do zrowia dzięki kontynuowaniu leczenia, dlatego zwracamy się do Was, ludzi o wielkim sercu, o pomoc, bo nie wyobrażamy sobie dalszego życia bez jej wsparcia.

Za wszelkie wpłaty będziemy bardzo wdzięczni.

Aktualności2

  • Jeszcze raz dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty. Dzięki dalszemu leczeniu choroba Mamy nie rozwija się, na co wskazują wyniki ostatnich badań. Wierzymy, że dzięki dalszej kuracji i zastosowaniu dodatkowej terapii choroba w końcu ustąpi. Mama nie poddaje się i zamierza dalej walczyć. Dziękujemy za ogrom wsparcia z Waszej strony i wszelkie życzliwe komentarze pomagające nam przetrwać ten ciężki okres.

  • Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom! Cieszy mnie duży odzew na nasza zbiórkę. Jesteśmy mile zaskoczeni Państwa hojnością i udzielonym wsparciem. Miło mi poinformować, że są efekty leczenia. Mama pierwszy raz została przyjęta na chemioterapię w uzgodnionym terminie. Tym razem nie odroczyli jej sesji, bo wyniki badań analitycznych były dobre. Dostaliśmy też wynik ostatniej tomografii i na szczęście guzy się zmniejszają, więc wszystko zmierza w dobrą stronę. Dzięki Państwa pomocy wierzymy, że jest szansa na pełne wyleczenie naszej mamy!

Wpłacający484

ST
Sylwia Turzanska
500 zł
PM
Piotr M
500 zł
AP
Andrzej Postek
ukryta
SB
Sebastian Bolimowski
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
KK
Katarzyna Kiwior
10 zł
B
Bartosz Kociołek
5 zł
 
Dane ukryte
100 zł
LJ
Lukasz Jakubowski
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze34

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

394 798 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?