Opis zrzutki

„Fundacja dla zwierząt Puszatek” wspiera rozwiązanie problemu bezdomnych psów i kotów ze schronisk u samego źródła tego problemu - poprzez znajdywanie dla nich nowych domów czyli miejsca, w którym ich dalsze życie będzie o wiele łatwiejsze niż w schroniskowych boksach!


Od 2014 roku współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt z całego kraju, tworząc pierwszą ogólnopolską bazę zwierząt ze schronisk pod adresem "Puszatek.pl". Dzięki temu osoby zainteresowane adoptowaniem psa lub kota mogą w prosty i szybki sposób znaleźć wymarzonego przyjaciela, bez konieczności odwiedzania kilkunastu różnych stron internetowych wielu schronisk.


Pomagamy nie tylko schroniskom z wielkich miast, ale także tym mniejszym i często zapomnianym. Szukamy domów nie tylko dla młodych i zdrowych zwierzaków, które mają największą szansę na adopcję, ale przede wszystkim dla tych starszych i schorowanych, często doświadczonych przez życie... Nie pozwólmy im spędzić więcej czasu w schroniskowych klatkach - ich miejsce jest w prawdziwym, kochającym domu!


Dzięki prowadzonemu przez nas portalowi Puszatek.pl udało się odmienić los kilku tysięcy zwierzaków! Fundacja nie pobiera za to żadnych opłat - ani od osób chcących adoptować zwierzaka, ani od schronisk.


Nasze działania to także materialna pomoc dla schronisk, aby zwierzakom żyło się tam lepiej. Wsparliśmy m.in: schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim, Tczewie, Dąbrówce, Kielcach czy Rzeszowie.


Dziś potrzebujemy Waszego wsparcia, aby móc dalej w skuteczny sposób ratować psy i koty przed schroniskowym cierpieniem i samotnością, pomagając im w odnalezieniu nowego kochającego domu oraz szczęścia, na które zasługują jak mało kto! Zebrane środki przeznaczymy na rozwijanie systemu wsparcia adopcyjnego psów i kotów ze schronisk z całego kraju.

Wpłacający 40

R
Roksana
4 zł
 
Dane ukryte
3 zł
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
10 zł
P
Przemek
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

645 044 zrzutki

i zebrali

400 750 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?