Realizacje projektu - sezon burzowy 2020 ID: nha4yk

Realizacje projektu - sezon burzowy 2020 ID: nha4yk

60 zł z 5 000 zł

1%

60 zł

60 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

01.05.2020r

3

3

wspierających
1%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam! Nazywam się Marek Brzeziński, jestem pasjonatem meteorologii i zjawisk ekstremalnych, czyli mówiąc potocznie łowcą burz.

Zajmuję się prognozowaniem pogody, jak i analizą zniszczeń powstałych po burzy, czy samej trąbie powietrznej. Na przestrzeni wielu lat jako samouk głównym fundamentem mojej działalności jest doświadczenie i wiedza nabyta w praktyce.

Mój fanpage na platformie Facebook - https://www.facebook.com/MrDevek/


Na swoim koncie burzowym zaobserwowanych mam dziesiątki tysięcy burz, setki różnego rodzaju zjawisk w tym najważniejsze (dwa razy na żywo trąbę powietrzną).Zbiórka pieniędzy pod tytułem "Realizacje projektu - Sezon Burzowy 2020" ma na celu podniesienie poziomu i jakości prognoz, oraz relacji jaką przedstawiam. Chociaż jak co roku sam, z środków własnych przeznaczam różne kwoty na sezon burzowy, w tym roku dodatkowo postanowiłem dać szansę każdej osobie śledzącej moją pracę na wkład w moją działalność. Koszty jakie zazwyczaj ponoszę to opłaty medialne związane z reklamą, czy rozpowszechnianiem autorskich prognoz po koszty związane z transportem i realizacją dokumentacji tego co się dzieje przed, w trakcie i po burzy.


Zdarzały się takie lata, gdy uszkodzeniu ulegał sprzęt z którego korzystam bezpośrednio, ale takie przypadki uznaje za typowo losowe i wykorzystuje je ku modernizacji całkowitej która wiąże się z kolejnymi nowymi pomysłami sposobu w jaki prowadzę działalność pogodową.


Na podstawie niniejszej zbiórki, chciałbym państwu przedstawić przede wszystkim tą ciemniejszą stronę każdej z pasji, czyli trud i koszty związane z realizacją celu.

Za każdą złotówkę serdecznie dziękuję i pozdrawiam.


Marek Brzeziński

Wpłacający3

 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 566 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?