Nowy NEON w starym kinie! Pomóż nam rozświetlić ostatnie prawdziwe kino na Półwyspie Helskim!:) Zakończona 17.06.2019r ID: uj2nym

Nowy NEON w starym kinie! Pomóż nam rozświetlić ostatnie prawdziwe kino na Półwyspie Helskim!:)

Zebrano 14 211 zł
z kwoty 14 000 zł

101 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 192
udostępnień

Marzy nam się rozświetlenie kultowego kina "Żeglarz" w Jastarni repliką neonu, który niegdyś wisiał na jego froncie. Dołącz do nas - liczy się każdy grosz!:) A gdy podczas urlopu nad polskim morzem przekroczysz nasz próg, będziesz wiedział, że to także dzięki Tobie możemy cieszyć się ponadczasowym neonem w ponadczasowym kinie!


Dawny neon

kina "Żeglarz"

Tak wyglądał neon na froncie kina, zanim dopadł go galopujący kapitalizm, wszechobecne kasetony i po prostu - nieubłagany upływ czasu.

Od lat marzy nam się, by przywrócić magię neonu do naszego kina, ale niestety ze względu na koszty utrzymania przedwojennego budynku z PRL-owskim wnętrzem w dobie bezlitosnych uwarunkowań rynkowych, zwyczajnie nie możemy sobie na to pozwolić. Dlatego musimy poprosić Was o pomoc. Głęboko wierzymy, że to może się udać i neon wróci tam, gdzie jego miejsce :) Póki co, nie mamy nawet śmiałości, by prosić o pomoc w zebraniu funduszy na duży frontowy neon, jak ten na zdjęciu (byłby to koszt ok. 20 tys. zł), ale na jego mniejszą replikę (ok. 6 tys. zł), którą umieścimy w holu kina - już tak!:)

Liczy się każda złotówka, więc jeśli podróże sentymentalne nie są Ci obce, a Twoje serduszko przyspiesza na wspomnienie:

  • zapachu starego kina,
  • kolejki, w której stałeś po bilet na "Wejście smoka" czy "Dirty dancing" w swoim rodzinnym mieście,
  • dźwięków płynących z winylowych płyt,
  • turkotu projektora, prób wejścia do kabiny kinooperatora, stosów taśm filmowych,
  • niezauważonego przemykania za plecami bileterek, by dostać się na salę kinową bez biletu, ale za to z czymś rozgrzewającym,
  • momentu, w którym pierwszy raz ujrzałaś/-eś bezkres Bałtyku i poczułeś skrzypiący pod stopami piasek...

    ... Twoja pomoc będzie dla nas tym bardziej nieoceniona!

Kino "Żeglarz" - pamiątka po mężu, ojcu, dziadku...

Rozumiemy, że aby w ogóle nas wesprzeć, dobrze byłoby w pierwszej kolejności dowiedzieć się czegoś o samym kinie.

Budynek kina powstał jeszcze przed wojną, jako jeden z pierwszych w małej miejscowości na środku heskiego cypelka - w Jastarni. Pierwotnie służył jako pensjonat i restauracja "Janina", w czasie wojny został przez Niemców przerobiony na kino propagandowe, a później przeszedł w ręce aparatu państwowego Polski Ludowej.

Od 1991 r. dzierżawcą kina został, jak wieść gminna niesie, "legendarny kiniarz" - nasz mąż, ojciec i dziadek - Bogdan Blindow. "Żeglarz" był niespodzianką dla jego ukochanej żony - Urszuli, obecnie przewrotnie nazywanej "Babinexem", która już znacznie wcześniej uległa urokowi nie tylko Bodzia, ale i Półwyspu Helskiego :) Niestety - w 1997 r. Bogdan umarł, zostawiając stare kino u progu XXI w. trzem kobietom swojego życia - żonie Urszuli, córce Dagmarze i wnuczce Patrycji. Dagusia "Żeglarza" wykupiła, ale początek stulecia nie był przychylny małym, starym kinom. Era cyfryzacji i multipleksyzacji zmiotła te niewielkie ośrodki kultury filmowej z powierzchni w zastraszającym tempie - pewnie każdy z Was jest w stanie wskazać kino swojego dzieciństwa, którego na kinowej mapie Polski już nie znajdziemy...

Ale nam udało się przetrwać! Co prawda - sala ostatni raz była remontowana w latach 70., Dagusia każdego roku wchodzi na dach zaklejać dziury, by Widzom nie kapało na głowy, no i fotele już są znacznie sfatygowane. Niemniej - mamy na sali piec kaflowy, piękny napis, głoszący:

GODZINY LATA PŁYNĄ, LECZ CÓŻ WIECZNIE JEST MŁODE KINO!

staramy się o naprawdę dobry repertuar, by Wczasowicze mogli u nas nadrobić zaległości z całego roku i po prostu dbamy o fajną, rodzinną atmosferę - tak, by nikt u nas nie czuł się anonimowo.

Oczywiście - miło byłoby nieco zmodernizować to nasze ukochane kino, ale na razie po prostu walczymy o przetrwanie... Co nie jest łatwe, działając wyłącznie w sezonie letnim nad polskim morzem i konkurując nie z jedną, a z dwiema (!) plażami... A neon... neon byłby pięknym wsparciem dla przywrócenia "Żeglarzowi" czasów świetności! :)

Tak wygląda nasze kino :)

Czasem nie możemy już wytrzymać z tęsknoty za kinem i morzem i zaczynamy wyświetlać filmy już podczas majówki. Tutaj możesz zobaczyć, jak wyglądają przygotowania do niej - wietrzenie, sprzątanie, wpuszczanie pierwszych promieni słońca, plakatowanie, ogrzewanie siebie i budynku po zimie... i ta nieopisana radość!

Jeśli zainteresowała Cię nasza historia, to zapraszamy na naszą stronę internetową i profil na Facebooku. Znajdziesz tam nie tylko aktualny repertuar, ale też odnośniki do artykułów i audycji o kinie, trochę zdjęć, dowiesz się, że możesz przyjechać do nas rowerem i zabrać ze sobą zwierzaka (kochamy pieski!). I, co najważniejsze - że pobyt nad Bałtykiem, to nie tylko plażowanie! :)

Będziemy wdzięczne za każdą pomoc! Do zobaczenia w kinie! :)

Urszula, Dagmara i Patrycja Blindow

właścicielki starego kina "Żeglarz" w Jastarni

poniedziałek, 27 maja 2019 o 21:49

W ciągu czterech dni udało nam się zebrać założony cel - 6 tys. na małą replikę dawnego neonu, która miała zawisnąć wewnątrz kina na jednej ze ścian. Jako że tempo zbiórki przerosło nasze oczekiwania i fala słów wsparcia nas zalała postanowiłyśmy pójść krok dalej - zbieramy na duży neon frontowy, tak by rozświetlał nie tylko kino, ale także naszą ukochaną ul. Portową w Jastarni! Dziękujemy Wam bardzo za wsparcie! Mamy ogromną nadzieję, że w lipcu przed wejściem do kina będzie można podziwiać nowy-stary neon, który nie mógłby tam być, gdyby nie Wasza ogromna pomoc!

Aby dodać komentarz lub

AZ

Adam Ziora

Ostatnie prawdziwe kino w okolicy... Oby przetrwało jak najdłużej. Powodzenia!!!

Dagmara Blindow

Mamy nadzieję, że najgorsze za nami... Dziękujemy!:)

AP
500 zł

Andrzej Piotrowski

Wszystkiego Najlepszego w sezonie 2019!

Dagmara Blindow

Dziękujemy!!! Gdyby nie Państwo - nie zapowiadałby się tak dobrze:)

IC

Iwona Czapp

Powodzenia :)

Dagmara Blindow

Dziękujemy!

RT
100 zł

Rafał Targosz

Wiele wspomnień z tym miejscem. Trzymam kciuki za Waszą przyszłość.

Dagmara Blindow

Dziękujemy! Do zobaczenia:)

EW

Ewa Włodarczyk

Czekam na nowy sezon jak co roku !

Dagmara Blindow

My też! Do zobaczenia!:)

50 zł

Katarzyna Ładzińska-Orysiak

Good luck!:)

Dagmara Blindow

Dziękujemy!

MM
100 zł

Mateusz Miloch

Trzymamy kciuki. Zawsze z wami w kochanej Jastarence ????

Dagmara Blindow

Czekamy w tej ukochanej Jastarence! Dzięki!:)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Kocham Wasze Kino, Jastarnię i Półwysep :)

Dagmara Blindow

My też kochamy:) do zobaczenia!

PK
63 zł

Paweł Kulik

Kino "LEGENDA " już dziesięć jestem związany z kinem "Żeglarz" :) do miłego zobaczenia na seansach ;)

Dagmara Blindow

Do zobaczenia!

ŁC
100 zł

Łukasz Cegliński

To będzie extra powód, aby pojawić się w Jastarnii. Przez lata sprzedawalem tam latawce na plaży, a dzień kończyłem w Żeglarzu. Z przyszłą żoną na seansie 'Hawaje, Oslo' dostaliśmy koc, by ogrzać się nim w ten letni, bardzo chłodny wieczór, a do wiadra obok ekranu kapała deszczówka z dachu. Nigdy te.. rozwińgo nie zapomnę. Dziękuję!

Dagmara Blindow

Panie Łukaszu serdecznie zapraszamy! Proszę się pochwalić przy kasie, że to Państwo!:) Hawaje Oslo to był mocny film, a deszczówka - cóż, wciąż czasem kapie, choć regularnie zaklejamy dziurawy dach:) Pozdrawiamy i dziękujmy za wsparcie!

D
50 zł

Dorota

Powodzenia! Dwa lata temu, podczas pobytu w Jastarni, był to nasz przymusowy przystanek! Wszystkim znajomym i nieznajomym polecamy to miejsce za to, że jest z duszą ! pozdrawiamy z Wrocławia ????

Dagmara Blindow

Dziękujemy za wsparcie i ciepłe słowa. Czas najwyższy odwiedzić Jastarnię ponownie? :)

Dorota Szostak

Powodzenia! :)

Dagmara Blindow

Dziękujemy!

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Popieram całkowicie Państwa inicjatywę! Życzę szybkiej realizacji planów.
Przyjeżdżam na Półwysep od wielu lat :-) Cieszę się że się rozwija, ale pragnęłabym aby rozwój nie łączył się z degradacją tylko, aby udało się zachować tożsamość tego wyjątkowego miejsca.
Pozdrawiam serdecznie. MB

Dagmara Blindow

Brak funduszy skutecznie hamuje nasz rozwój, więc nasze zmiany będą ograniczały się wyłącznie do dbałości o tożsamość kina! ;) Dziękujemy pięknie! Do zobaczenia:)

TT
100 zł

Tomasz Trzaskalik

trzymam kciuki!

Dagmara Blindow

Dziękujemy!

Mateusz  Meyer

Powodzenia i do zobaczenia!

Dagmara Blindow

Dziękujemy! Do zobaczenia:)

IS
30 zł

Iwona Seweryn

Powodzenia! Mam nadzieję, że w sierpniu zobaczę neon na własne oczy!

Dagmara Blindow

My też mamy taką nadzieję! Dzięki! Do zobaczenia!:)

AD
20 zł

Adam Dudziński

Hej. Piękne wspomnienia z Waszego kina. To był film Krzyk. I wspaniała dziewczyna z Jastarni o imieniu Agnieszka z ulicy Ogrodowej. Zawsze jestem z Wami.

Dagmara Blindow

Drzwi otwarte, dziękujemy i zapraszamy:) Cieszymy się, że możemy tworzyć miejsce zapadające w pamięć:)

MC
10 zł

Monika Chajec

Powodzenia!!! :)

Dagmara Blindow

Dziękujemy i zapraszamy!:)

MF
100 zł

Mateusz Fidel

Buziaki od Fidela ...

Dagmara Blindow

Buziaki dla Fidela x3!

WB
30 zł

Wiktoria Brodalska

Powodzenia

Dagmara Blindow
RG
30 zł

Rafał Gołąbowski

Trzymamy kciuki!

Dagmara Blindow

My też!

AI
500 zł

Andrzej i Hanna Piotrowscy

Będziemy chętnie uczestniczyć w nadtepnych zrzutach na fotele i zasłony, ekran , sprzęt itp co trzeba żeby było jeszcze fajniej. Repertuar super. Serdecznie pozdrawiamy.

Dagmara Blindow

Szanowni Państwo! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tak olbrzymiego wsparcia! Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy:) małymi kroczkami będziemy odświeżać tego naszego Żeglarza:) dziękujemy z całych serduszek! <3

KD
10 zł

Karolina Dusza

Mój tata również wpłaca i pozdrawia :)

Dagmara Blindow

Proszę pozdrowić Tatę! Dziękujemy! :)

KD
5 zł

Karolina Dusza

Jestem z Heku, Jastarnia jest mi bliska, bylam w kinie, widziałam, dlatego pomagam :) Pozdrawiam

Dagmara Blindow

Dziękujemy i zapraszamy ponownie:) nie tylko na film - może na herbatę i ciastko? Pozdrawiamy!

NB
20 zł

Natalia Busz

Musi się udać!❤️

Dagmara Blindow

Podzielamy! <3

ŁC
40 zł

Łukasz Cegliński

Bardzo ważne miejsce dla mnie i żony! Neon musi być!!!

Dagmara Blindow

Dziękujemy za wsparcie! Proszę pozdrowić Żonę!:)

Użytkownik anonimowy
10 zł

Użytkownik anonimowy

Trwajcie dalej Dziewczyny!

Dagmara Blindow

Dziękujemy!

Użytkownik anonimowy
15 zł

Użytkownik anonimowy

Trzy cegiełki z ziemi świętej...

Dagmara Blindow

Dziękujemy!

AK
100 zł

Agnieszka Kolechta

Trzymam kciuki za zrzutkę. Zawsze odwiedzamy kino wielokrotnie podczas wakacji.

Dagmara Blindow

Dziękujemy bardzo! Do zobaczenia i w tym roku - mamy nadzieję!:)

Użytkownik anonimowy
30 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia i do zobaczenia latem! :)

Dagmara Blindow

Do zobaczenia! Dziękujemy najpiękniej! :)

C:
25 zł

Cyprek :)

Dorzucam swoje 25 :) Cyprek;***

Dagmara Blindow

<3 buziaki dla Cyprka! Dzięki!

Użytkownik anonimowy
444 zł

Użytkownik anonimowy

Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Symbolizacji
Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek
Jestem otwarty dla wyższych wymiarów…
I przekraczam granice wyobraźni!
Tworzę piękno i harmonię - gdziekolwiek się pojawię
Po mojej prawicy zasiada czerwony, Galaktyczny Węd.. rozwińrowiec
Po mojej lewicy – niebieska, wiodąca Moc
Przez życie prowadzi mnie białe, Rytmiczne Zwierciadło…
Witajcie w moim świecie!
Bawcie się i cieszcie razem ze mną…

Dagmara Blindow

Nowemu wcieleniu Stachurskiego dziękujemy nieziemsko!

EM
10 zł

Ewa Maj

Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam!

Dagmara Blindow

Dzięki! Do zobaczenia!

K
100 zł

Kasia

Dopinguję z całego serca

Dagmara Blindow

Dziękujemy z całego serca:)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Niech się świeci ✨

Dagmara Blindow

Niech świeci! Dziękujemy:)

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Aloha Żeglarz!

Dagmara Blindow

Aloha Bahama Mama! <3

AL
25 zł

Agnieszka Lis

Z przyjemnością dołączam się i trzymam za Was kciuki !

Dagmara Blindow

Dziękujemy pięknie! Do zobaczenia:)

MM
10 zł

Maciej Mokros

Oby się udało :)

Dagmara Blindow

Trzymamy kciuki!:)

AK
20 zł

Anka Kopeć

Dziewczyny, zbierajcie na duży neon ????

Dagmara Blindow

Jak tak dalej pójdzie, to kto wie...? Zbiórka trwa miesiąc, a tu w dwie doby niemal 80% kwoty!:))))

KK
100 zł

Kamila Kowalska

Żeby takie miejsce utrzymało się jak najpiękniej na mapie świata ;) Buziaki!

Dagmara Blindow

Robimy, co możemy! <3

AP
500 zł
Andrzej Piotrowski
AI
500 zł
Andrzej i Hanna Piotrowscy
Dane ukryte
444 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
MR
250 zł
Małgorzata Rożniatowska
AI
200 zł
Anna i Paweł Stawińscy
J
200 zł
Justyna Gaczyńska
SM
200 zł
Sala Mateusz
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
EZ
200 zł
Elzbieta Zajac
MR
180 zł
Monika Riedel
K
150 zł
Krzyś
AZ
150 zł
Andrzej Zwierzchowski
Dane ukryte
150 zł
Dane ukryte
KG
150 zł
Katarzyna Gabriel-Węglowska
KW
150 zł
Karolina wilk przybojewska
P
150 zł
Paulina
126 zł
majówkowi żeglarze
K
101 zł
Krzyś
JS
100 zł
Justyna Siesicka
K
100 zł
Krzysiek i Grażynka
AN
100 zł
Anna Nowak
ŁP
100 zł
Łukasz Pasiuk
MM
100 zł
Michał Mordaka
WB
100 zł
Wojciech Błaszczyk
DO
100 zł
Daniel Olkowski
RT
100 zł
Rafał Targosz
Ł
100 zł
Łukasz
P
100 zł
P.M.
M
100 zł
Monika
PR
100 zł
Paweł R
MD
100 zł
Maciej Dróżdż
K
100 zł
Kasia
WJ
100 zł
Weranda Jastarnia
GO
100 zł
G O
ZS
100 zł
Zbigniew Sobkiewicz
MK
100 zł
Michał Kaszyński
Mateùsz Titës Meyer
100 zł
Mateùsz Titës Meyer
ŁB
100 zł
Łukasz Bis
AT
100 zł
Agata Trawińska
D
100 zł
Dominika Żemojtel
K
100 zł
Kamila
MM
100 zł
Mateusz Miloch
AS
100 zł
Artur Staszkiewicz
ZP
100 zł
Zenon Pawlak
MS
100 zł
Maciej Szymanik
MK
100 zł
Malgorzata Kanafa
S
100 zł
Sydney
KM
100 zł
Kloka Marcin
100 zł
Mirosław Wacławik
B
100 zł
Bogusia
MF
100 zł
Mateusz Fidel
WL
100 zł
Wojtek Lenz
AK
100 zł
Agnieszka Kolechta
GKA
100 zł
GKA
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
TT
100 zł
Tomasz Trzaskalik
E
100 zł
Ela
PK
63 zł
Paweł Kulik
CZ
55 zł
CBA z Łodzi
Dane ukryte
51 zł
Dane ukryte
M
51 zł
M&P
T
51 zł
Tomaszewska
ER
51 zł
Ewa Radlak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JS
50 zł
Joanna S
DF
50 zł
Dominika Fenikowska
M
50 zł
Małgorzata Kloka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
B
50 zł
Bartek
LS
50 zł
Leila Słodowicz
A
50 zł
Agata
P
50 zł
Patrycja
IB
50 zł
Ilona Brzezik
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JK
50 zł
Jolka Kwiatkowska
IA
50 zł
Izabela Augustyniak
K
50 zł
Kasia Ładzińska-Orysiak
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
JH
50 zł
Justyna Henczel
ZP
50 zł
Zenon Pawlak
D
50 zł
Dorota
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
ML
50 zł
Marek, leśnik
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
40 zł
Dane ukryte
Ł
40 zł
Łukasz
Dane ukryte
31 zł
Dane ukryte
MD
30 zł
Michał Dobrzański
A
30 zł
Anna Wołoszyn
KM
30 zł
Kinga Mazurek
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
NP
30 zł
Natalia Paradowska
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
RG
30 zł
Rafał Gołąbowski
IS
30 zł
Iwona Seweryn
W
30 zł
Warkoczyki
PB
30 zł
Paulina Barańczuk
JB
30 zł
Joanna Bankowska
KJ
30 zł
Katarzyna Jungowska
MS
28 zł
Marcin Szwarc
F
25 zł
Fela
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
DH
25 zł
Dominika Herrmannn
PP
25 zł
Piotr Pabis
MG
25 zł
Maciej Gil
C:
25 zł
Cyprek :)
AL
25 zł
Agnieszka Lis
GB
25 zł
Grażyna Barancewicz
Dane ukryte
21 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
20 zł
Jan Świdwiński
T
20 zł
tomasz w
AD
20 zł
Adam Dudziński
M
20 zł
Małgorzata
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
PS
20 zł
Piotr Sieradzki
KK
20 zł
Krzysztof Konkel
DO
20 zł
Dominik Ostrowski
OS
20 zł
Ola Starmach
M
20 zł
Magdalena
NB
20 zł
Natalia Busz
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KS
20 zł
Klaudia Szott
Grzegorz Podgórski
20 zł
Grzegorz Podgórski
AO
20 zł
Anna Ołtarzewska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
KP
20 zł
Katarzyna Ptach
SS
20 zł
Szymon Słoma
WM
20 zł
Wojciech Muża
DD
20 zł
Dorota Dudek
MB
20 zł
Marta Balicka
MB
20 zł
Michal Bojko
PS
20 zł
Patrycja Sz
JM
20 zł
Jan Markowski
AS
20 zł
Andrzej Szmigiera
OC
20 zł
Ola czoska
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
A
20 zł
Anna Kopeć
M
20 zł
Maja Figo Dąbkowska
K
20 zł
Kendad
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
T
18 zł
Trufliczek
PS
18 zł
Piotr Smoliński
PS
15 zł
Pawel Szymon Kowalczyk
D
15 zł
Dagmara Roszak
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
M
15 zł
Mateusz
JN
15 zł
Joanna Nowicka
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
F
11 zł
Falochron
WC
11 zł
Weronika Chojnacka
J
11 zł
Jar jar
RK
10 zł
Rafał Kaczorowski
BD
10 zł
Beata Domagalska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MC
10 zł
Marcin Cz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Karolina
EM
10 zł
Ela Morawska
MC
10 zł
Monika Chajec
MK
10 zł
Michalina Kruszyńska
JM
10 zł
Jolanta Majnusz
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
SP
10 zł
Sławomir palac
IO
10 zł
Izabela Osiak
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
SP
10 zł
Sylwester Paluszek
J
10 zł
Joanna
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MM
10 zł
Martyna Morawska
DG
10 zł
Dominika Gebska
LK
10 zł
Lila Ka.
AW
10 zł
Anita Walczewska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
EM
10 zł
Ewa Maj
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MK
10 zł
Monika Kwiecień
G
10 zł
Grzegorz Dusza
DW
10 zł
Dominika Woźniak
Monika Bator
10 zł
Monika Bator
MM
10 zł
Maciej Mokros
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
MS
10 zł
Marcin Szwedowski
Dane ukryte
8 zł
Dane ukryte
UM
5 zł
Urszula Mazurkiewicz
KD
5 zł
Karolina Dusza
A
5 zł
Alicja Rządkowska
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
MH
5 zł
Magdalena Halman
5 zł
Agata Żak
AT
5 zł
Agata Twerdochlib
ET
5 zł
Ewa Tomzik
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
JC
2 zł
Julia Czapiewska
1 zł
Marcel Zębik
Dagmara Blindow
1 zł
Dagmara Blindow
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
AK
ukryta
Alicja Kuczerowska
AF
ukryta
Agnieszka Frydrych
Katarzyna Wróblewska
ukryta
Katarzyna Wróblewska
JS
ukryta
Jadwiga Stanisławska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
ukryta
Marek Macyszyn
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AW
ukryta
Agnieszka Wajcowicz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
T
ukryta
Tomuś
EW
ukryta
Ewa Włodarczyk
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
HB
ukryta
Halszka Boguszewska
AP
ukryta
Anna Podkowa
AK
ukryta
Agnieszka Karlik
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AG
ukryta
Adam Gutenbaum
IC
ukryta
Iwona Czapp
N
ukryta
Natalia
E
ukryta
ela morawska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
M
ukryta
Małgorzata
K
ukryta
Kaja Szwarc
N
ukryta
Natalia
AM
ukryta
Agata Moszczyńska
TL
ukryta
Tomasz Lulka
AZ
ukryta
Adam Ziora
A
ukryta
Agata Bednarek
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
N
ukryta
NeonStory
KR
ukryta
Kasia Rosińska
KK
ukryta
Kamila Klimowska
M
ukryta
Małgorzata
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
AI
ukryta
Anna Iniarska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
ukryta
Martyna Myśliwiec
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
IO
ukryta
Izabela Osiak
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
TD
ukryta
Tomasz Dąbrowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

KW
150 zł
Krzysiek Witkowski
Zobacz więcej

Pierwsza wpłata

J
10 zł
Joanna

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

382 553 zrzutki

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 192
udostępnień

NAGRODY

Podwójne wejście na seans!

100 zł i więcej

Jeśli okażesz nam tak dużą pomoc, to gwarantujemy darmowe wejście do kina dla dwóch osób i... jakąś fajną niespodziankę! :)

wybrano 50 razy (pozostało 0 z 50)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.