Udział dzieci w Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym TOP ART FESTIVAL w Hiszpanii ID: nvm9cz

1 253 zł z 25 000 zł

5%

1 253 zł

z 25 000 zł

12 dni

do końca

21

wspierających
5%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

I ty możesz sprawić nam cudowny prezent Gwiazdowy...Celem zbiórki jest umożliwienie uzdolnionej młodzieży ze Średzkiego Stowarzyszenia Tańca Współczesnego udziału w Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym (udział w turnieju i warsztatach) , który pod nazwą Top Art Festival odbędzie się w Hiszpanii w dniach od 12 do 22 lipca 2020.

W imieniu tancerek Średzkiego Stowarzyszenia Tańca Współczesnego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe, bez którego nie będzie możliwy nasz udział w Międzynarodowym Festiwalu Tanecznym. Wszystkie zebrane środki chcemy przeznaczyć na sfinansowanie kosztu wynajmu autokaru oraz sfinansowanie kosztów pobytu podczas turnieju w Hiszpanii.

Kim jesteśmy?

W naszym zespole są tancerki w wieku od 9 do 17 lat, a taniec jest naszą pasją! Niektóre z nas trenują już od 8 lat! Tak to możliwe!

Naszym marzeniem jest ciągłe podnoszenie umiejętności tanecznych i zdobywanie sukcesów na najważniejszych wydarzeniach tanecznych w Europie, a nawet całym świecie!

Nasze sukcesy:

W ostatnich latach wywalczyłyśmy miejsca na podium podczas największych konkursów tanecznych w Polsce. Ostatnim sukcesem zespołu było I miejsce oraz nagroda Grand Prix podczas turnieju Magia Tańca, który odbył się w Ostrowie Wielkopolskim.

Największym naszym sukcesem było I miejsce podczas Top Art Festival w Chorwacji w lipcu 2018 roku. Turniej ten zainspirował nas do tego, by zdobywać umiejętności taneczne oraz sukcesy na arenie międzynarodowej.

Reprezentujemy nasze miasto, czyli Środę Wielkopolską, a Średzkie Stowarzyszenie Tańca Współczesnego dba o rozwój naszych umiejętności i wspiera nasz talent! Taniec współczesny stał się naszą pasją!

W 2019 roku zorganizowaliśmy Galę Taneczną w szkole, w której na co dzień trenujemy, a na scenie pojawiło się ponad 70 tancerek w wieku od 4 do 18 lat.

Naszą najmocniejszą stroną jest przyjaźń ,bo na co dzień uwielbiamy spędzać razem czas wolny...

A piękne widoki inspirują nas do robienia artystycznych zdjęć tanecznych...

Przygotowanie do turnieju w Chorwacji.

Przerwę podczas turnieju tanecznego w Łebie wykorzystaliśmy na zrobienie pięknych zdjęć na wydmach.

Liczymy na Waszą pomoc!!!!

Liczy się każde, nawet najmniejsze wsparcie!

Celem wyjazdu jest umożliwienie młodzieży średzkiej uczestniczenia w międzynarodowych warsztatach tanecznych, które pod nazwą Top Art Festival odbędą się w Hiszpanii w lipcu 2020. Jest to jedno z największych wydarzeń tanecznych o zasięgu europejskim. Utalentowani średzcy tancerze wielokrotnie nagradzani podczas największych konkursów o zasięgu ogólnopolskim będą mieli okazję nabrać międzynarodowego doświadczenia podczas warsztatów u boku znanych i renomowanych instruktorów oraz choreografów.

Wpłacający21

R
Rafał Ratajczak
200 zł
DN
Dominika Norkiewicz
200 zł
MP
Magdalena Paczkowska
100 zł
AK
Anna Kaczałka
100 zł
KS
Katarzyna Staszewska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AK
Aga K
100 zł
KP
Krzysztof Pluto
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

394 798 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?