id: nw8yg7

łazienka dla Łucji, mamy 3 dzieci

łazienka dla Łucji, mamy 3 dzieci

2 621 zł 
z 6 500
40%
zakończona 30.06.2019r
37 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Łucja jest dzielną mamą, 3 małych dzieci. Mieszkanie, jakie otrzymała od miasta nie posiada łazienki. Od półtora roku rodzina kąpie się w wanience dla niemowlaków, gotując ciepłą wodę w czajniku. Kurator stwierdził, że w mieszkaniu z uwagi na brak łazienki nie ma warunków dla dzieci. Rodzina ta wiele już wycierpiała, mamy nie stać na remont łazienki, sama wychowuje swoje dzieci. Boi się ich utraty z powodu złych warunków lokalowych.

Łucja jest dzielną, dobrą mamą, 3 małych dzieci. Mieszkanie, jakie otrzymała od miasta nie posiada łazienki. Od półtora roku rodzina kąpie się w wanience dla niemowlaków, gotując ciepłą wodę w czajniku. Kurator stwierdził, że w mieszkaniu z uwagi na brak łazienki nie ma warunków dla dzieci. Rodzina ta wiele już wycierpiała, mamy nie stać na remont łazienki, sama wychowuje swoje dzieci. Boi się ich utraty z powodu złych warunków lokalowych.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 37

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 380 zrzutek

i zebrali

833 919 920 zł

A ty na co dziś zbierasz?