Opis zrzutki

Dzięki Twojej pomocy będzie możliwy rozwój i prowadzenie kosztownego w czas i pieniądze, ale niezależnego, oraz co ważne społecznościowego portalu informacyjno-publicystycznego dotyczącego miasta i powiatu Opole Lubelskie - http://www.opolskatv.pl

Prowadzimy zbiórkę na funkcjonowanie portalu miejskiego, a są to m.in.: opłaty, koszty związane z tworzeniem artykułów, realizacją materiałów filmowych, zdjęć, transportu, akcji podejmowanych na rzecz i dla mieszkańców. Działania nasze pochłaniają dużo czasu i niestety wymagają wkładu finansowego.

Dlatego liczymy na Was!

Projekt Opolska TV, jest niezależny, nie jest finansowany przez instytucje, może działać i rozwijać się tylko dzięki ogromnemu zaangażowaniu i życzliwości ludzi, doceniających nasze działania.

Portal lokalny opolskatv.pl tworzony jest dla mieszkańców, a poświęcony jest wszelkim sprawom związanym z życiem w Opolu Lubelskim oraz w miejscowościach powiatu opolskiego. Głównym celem jest promocja naszego regionu, informacja, wspieranie i przybliżanie spraw dotyczących mieszkańców.

Dzięki Państwa wsparciu przekonujemy się, że to co robimy jest miarodajne i wnosi wiele pozytywów dla nas mieszkańców.

Poprzez promocję i przekaz informacji współpracujemy z lokalnymi instytucjami, promujemy sport, kulturę, akcje i wydarzenia pro-obywatelskie, a jednym z naszych celów jest stworzenie miejsca do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej gminy i powiatu.

Dziękujemy za wsparcie!

Wpłacający13

MW
Michał Wojewoda
50 zł
KM
Konrad Matysiak
10 zł
DK
Dariusz Kołodyński
100 zł
AT
Agnieszka Torczuk
25 zł
MW
Michał Wojewoda
50 zł
MM
Marcin Mikita
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KM
Konrad Matysiak
10 zł
AG
Anna Grabczak
75 zł
AM
Agnieszka Morek
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

384 453 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?