id: p28s8h

Milenka walczy z Neuroblastomą IV stopnia !

Milenka walczy z Neuroblastomą IV stopnia !

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
104 355 zł z 150 000 zł
69%

Opis zrzutki


 

Pomoc dla Milenki! Pomóż pokonać neuroblastomę!

Pomóż Milence wrócić do zdrowia i pełni życia!

Nasza córeczka przyszła na świat 20 czerwca 2018 roku. Razem z rodziną płakaliśmy ze szczęścia i cieszyliśmy się naszą małą dziewczynką.

Niestety dwa lata później wszystko się zmieniło…

10 października 2020 r. trafiliśmy z naszą córką na SOR. Milenka miała gorączkę, nabrzmiały brzuszek. Nie mogła chodzić, utykała na prawa nóżkę. Diagnoza była straszna. Złośliwy nowotwór układu nerwowego – neuroblastoma (nerwiak zarodkowy), nowotwór w IV stadium z przerzutami do szpiku kostnego, kości i węzłów chłonnych. Duży guz na prawym nadnerczu.


Milenka rozpoczęła leczenie jak najszybciej, walka z chorobą jest dla jej młodego organizmu ciężka i wyniszczająca. Aktualnie jest po 8 cyklach chemii. I choć przeszła już wiele, czeka ją jeszcze długa i trudna droga do powrotu do zdrowia. Wciąż czeka na m.in. separację komórek macierzystych, autoprzeszczep, radioterapię i immunoterapię.

Leczenie neuroblastomy w IV stadium jest bardzo ciężkie. Odpowiednia diagnoza i szybko podjęte leczenie dają szansę na zdrowie – ponad 50% dzieci udaje się uratować przed neuroblastomą.

Niestety, sami nie damy rady – Milenka potrzebuje wsparcia. Koszty leczenia są bardzo wysokie – leki, kosmetyki, wyjazdy, badania, recepty itd. Przede wszystkim zbieramy na częste wyjazdy do specjalistów, badania, rehabilitację, konsultacje i opiekę medyczną. Dlatego prosimy o każde wsparcie finansowe w tej ciężkiej i długiej walce o zdrowie naszej córeczki.


Wiemy, że sami nie jesteśmy w stanie pomóc naszej córeczce. Dlatego musimy prosić Was o Wsparcie!


Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc – w postaci dobrych myśli, modlitwy, a także o wsparcie finansowe. Dopiero zaczynamy naszą walkę, ale wiemy, że nie ominą nas liczne wizyty w szpitalu, rehabilitacje oraz inne terapie. Jeżeli ktokolwiek zechce pomóc Milence w postaci przekazania 1%, lub jakiejkolwiek innej pomocy finansowej, aby zapewnić jej odpowiednie leczenie, będziemy ogromnie za to wdzięczni.


Rodzice

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 893

 
Użytkownik niezarejestrowany
55 zł
Zwrócona
VK
Violetta Kawul
140 zł
JM
Janusz Machnik
150 zł
I
iwona
210 zł
G
Gabriela Bit
140 zł
A
Agnieszka Ślusarczyk
70 zł
E
Ewa Krawczyk
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
D
Daga Poznańska-Kotlarz
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze 101

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

678 283 zrzutki

i zebrali

439 144 614 zł

A ty na co dziś zbierasz?