Artykuł "Politycy medyczni" z dedykacją ID: p346py

Artykuł "Politycy medyczni" z dedykacją ID: p346py

11 750 zł z 12 000 zł

97%

11 750 zł

11 750 zł

z 12 000 zł

zakończona

zakończona

31.03.2020r

249

249

wspierających
97%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Czy lobbyści koncernów farmaceutycznych są obecni w administracji publicznej i "posiadają narzędzia do niszczenia ludzi" w tym lekarzy? Na pytanie odpowie śledztwo dziennikarskie. Oferuję Wam do kupna artykuł - rzekę pt. "Politycy medyczni" z własnoręczną dedykacją.

"W imię szczególnej ochrony wszystkich pacjentów w Polsce, szczególnie małych dzieci, domagamy się oczyszczenia polskiej administracji publicznej z osób działających w konflikcie interesów, piastujących ważne stanowiska publiczne, oraz zmiany przepisów prawa, które uniemożliwią w przyszłości powoływanie takich osób. Obecna sytuacja wymaga natychmiastowej interwencji, aby skutecznie i trwale zażegnać problem działalności funkcjonariuszy publicznych na rzecz różnego rodzaju biznesów, kosztem praw i majątku obywateli w szczególności w zakresie zdrowia publicznego. Sytuacja taka jest skandaliczna i ma kolosalne znaczenie dla bezpieczeństwa obywateli naszego kraju. Osoby takie mają szerokie pole do narzucania obywatelom obowiązków realizujących interesy branży przez którą są finansowani, oraz posiadają narzędzia do niszczenia ludzi, którzy występują w interesie obywateli sprzecznym z interesami branży (np. represjami zagrożeni są lekarze realizujący prawa pacjenta)." - zaczynała się petycja pod tytułem "Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej".

Przez ponad osiem lat działalności STOP NOP zebraliśmy dużo informacji na temat działalności polityków medycznych, którzy wykorzystują swoją pozycję do kształtowania opinii publicznej i zaostrzania prawa lub utrzymania za wszelką cenę kształtu obecnego, szkodliwego systemu.

Powstaje artykuł - rzeka, który będzie ciągle aktualizowany w oparciu o zdobyte dowody.

Dziennikarstwo śledcze poruszające niezwykle ważny temat bezpieczeństwa dzieci w polskim systemie tzw. ochrony zdrowia i szczepień.

Zachęcam do kupna!

Po uiszczeniu opłaty email do wysyłki artykułu proszę przysyłać na [email protected]

Wpłacający249

PK
Pawel Krawczyk
555 zł
KR
Klaudia Rzewnicka
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
SK
Sławomir Konieczny
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
D
Dominika
200 zł
J
Jolanta kufel
200 zł
AK
Andrzej Klosak
200 zł
RT
Renata Trunk
200 zł
SW
Sławomir Wróblewski
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze37

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 460 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?