NA KINO Zakończona 31.03.2018r ID: p52bty

NA KINO

Zebrano 0 zł
z kwoty 100 zł

0 %

Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Czuję się, jak w latach 90’ XX wieku. To wtedy mało kto wiedział, czym jest manga i anime, a seanse anime były tylko marzeniem. Właśnie, marzenia! Mam jedno: recenzować filmy!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Dziś dostęp do anime jest lepszy – głównie za sprawą Internetu. Pomijam to, że polscy dystrybutorzy mają gdzieś fanów i wybierają raczej filmy amerykańskie. Istotne jest to, że fani radzą sobie – nawet przez fanowskie tłumaczenia. Opowiadania o seriach, o których się jedynie czytało, przeszło do lamusa. Teraz wystarczy włączyć wi-fi, by obejrzeć coś, o czym się mówi, wystarczy znać angielski, by móc zobaczyć na własne oczy ruszające się wielkie oczy. Lata 90’ XX wieku przeszły do historii…


A ja nadal czuję się tak, jakbym w nich tkwiła.

W telewizji serwują „Policjantki i policjantów” oraz „Dlaczego ja?”. A jeśli już leci jakiś fajny film, to zwykle przerywany g…, przepraszam, reklamami. Tymczasem kino, zwłaszcza polskie, ewoluuje. Coraz częściej słyszy się o hitach, które zdobywają nagrody, które już nie chcą być na siłę śmieszne, one są po prostu zabawne. Aż chciałoby się obejrzeć…

Ale kto ma obejrzeć?


Solopan i Kino Świat, dwaj dystrybutorzy, z którymi współpracuję, robią pokazy prasowe w Warszawie. To mnie boli, bo mieszkam w GORZOWIE. Mieście trzech kin, Heliosa, Cinema 3D, Kina 60 krzeseł. Te dwa pierwsze to oczywiście typowe firmy. To ostatnie to instytucja miasta, puszczająca trochę ambitniejsze kino.


Chcę oglądać ambitniejsze kino, do którego wejściówka wynosi około 15 złotych.

Chcę oglądać premiery i informować, czy warto się na film wybrać, pomimo wejściówki za 26 złotych.

Chcę rozwijać begoodart, nie ograniczać się tylko do czytania.

Dlatego, Drodzy Czytelnicy – mam do Was ogromną prośbę.


WESPRZYJCIE DAROWIZNĄ PROJEKT. WSZYSTKIE pieniądze ze zbiórki pójdą na filmy. Dodatkowo możesz sobie zażyczyć dowolny film, który leci, do recenzji.


Jeśli wesprzesz projekt, to:

- dostaniesz podziękowania na fanpage (jeśli chcesz),

- dostaniesz dedykowaną recenzję,

- zobaczysz mój uśmiech.


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze się nie zrzucił..

Nasi użytkownicy założyli

319 103 zrzutki

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.