Opis zrzutki

O NAS

Steiger jest światową organizacją misyjną, powołaną do docierania do Globalnej Kultury Młodzieżowej i czynienia ich uczniami Jezusa. Dążymy do budowania pomostu między Kościołem a młodymi ludźmi poprzez aktywowanie misjonarzy oraz przygotowywanie lokalnych wspólnot do zrozumiałego głoszenia Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie.

WIZJA

Chcemy docierać do tzw. Globalnej Kultury Młodzieżowej z Ewangelią.  

Na kulturę globalną duży wpływ wywiera jeden dominujący światopogląd: świecki humanizm - Bóg nie ma znaczenia, a człowiek jest w centrum. W tej relatywistycznej kulturze jesteśmy bogiem, a konsumpcjonizm jest naszą religią. Nowe pokolenie nie oczekuje od Kościoła odpowiedzi, ale uważa, że ​​jest to martwa i pusta tradycja przeszłości. Nie ma Boga, a nawet, jeśli on jest, nie ingeruje w nasze życie.

_____________________________________________________________________________

REVOLUTIONARY ART


Jak zbudować pomost między ludźmi kochającymi Boga, a tysiącami młodych ludzi, którzy są zmęczeni religijnością, Kościołem i nie chcą słyszeć o Jezusie? 

Wierzymy, że Kreatywny Bóg daje nam sposoby do tego, by docierać z Ewangelią do tych, którzy od niej uciekają. W tym roku stworzyliśmy projekt Revolutionary Art, wspierający polskich artystów w dziele szerzenia Ewangelii. 

W ten sposób narodziła się trasa artystyczna Revolutionary Art. Już na początku wakacji odwiedzimy Wrocław, Kraków, Przemyśl oraz Katowice. 

W każdym z tych miast spędzimy dwa dni. Pierwszy dzień wypełniony będzie mnóstwem akcji na ulicy i w miejscach, które tętnią życiem aż do późnych godzin nocnych. 

Tego dnia będziemy organizowali koncerty oraz ewangelizacyjny performance. WYSTĄPIĄ: 


THE UNREST 


Zespół The Unrest łączy cztery narodowości i odmienne inspiracje, czerpiąc z szeroko pojętego rocka, post rocka, drum and bass’u, grunge’u, hardcore’u i alternatywnego popu. Kochają żywe emocje i energię grania live. Inspirują się takimi zespołami jak Fever333, Prodigy, Rage Against The Machine, czy The Qemists.


JESTEM ALPHA I SOIN 


jestemAlpha.

Charyzmatyczny raper w dreadach, umiejętnie łączący świeże flow z charakterystycznymi bitami. Cechuje go autentyczność, mocne teksty i nietuzinkowa barwa głosu. W 2019 zagrał m.in. na Pol’and’Rock Festival, Hiphop Mazury Giżycko oraz Slot Art Festival.

SOIN producent, autor muzyki i tekstów, wokalista i instrumentalista. Łączy bogactwo brzmień elektroniki z naturalnością żywych instrumentów i klimatem na skrzyżowaniu rocka z obrazową muzyką filmu. www.soin.pl

 

NA SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ ZASŁUGUJE NASZ NOWY PROJEKT- performance ewangelizacyjny I AM. 

I AM to połączenie sztuki i muzyki. Performance oparty jest o historię dwóch młodych ludzi i ich pytań kierowanych w stronę Boga. W nowatorski sposób przedstawia ukrzyżowanie i zmartwychwstanie Jezusa. Inspiruje do zadawania pytań i szukania odpowiedzi u Boga. 

Projekt został stworzony wspólnie przez muzyków, raperów i tancerzy. Dla samej ekipy tworzącej stał się twórczym wyzwaniem i błogosławieństwem. Wierzymy, że wniesie on dużo świeżości i głębi na polską scenę muzyczną i ewangelizacyjną. 

 

NASZE POTRZEBY

 

Trasa Revolutionary Art jest dużym przedsięwzięciem wymagającym wielu zasobów. Potrzebujemy finansów na koszty związane z logistyką, oświetleniem, nagłośnieniem oraz zaopatrzeniem. 

 

Wierzymy, że dobre wydarzenia ewangelizacyjne powinny cechować się najwyższą jakością. Potrzebujemy Twojej pomocy! Dołącz do nas! Wesprzyj nas modlitwą i finansami.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 18

DJ
dla Jezusa
300 zł
 
Dane ukryte
225 zł
 
Dane ukryte
100 zł
GI
Glib Ivashchenko
100 zł
JL
Jarek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KW
Kaja Watras
50 zł
GI
Glib Ivashchenko
50 zł
KM
Kasia
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

742 776 zrzutek

i zebrali

527 444 430 zł

A ty na co dziś zbierasz?