id: pdny7z

Mikołaj Lwie Serce - zbiórka na specjalistyczny fotelik kąpielowo - toaletowy, rehabilitację, leki, środki higieny

Mikołaj Lwie Serce - zbiórka na specjalistyczny fotelik kąpielowo - toaletowy, rehabilitację, leki, środki higieny

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
67 634 zł 
z 100 000
67%
23 dni do końca
549 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pilnie prosimy o Waszą pomoc, o lepsze jutro dla naszego 14 letniego syna Mikołaja. Bez Was nie będzie to możliwe. Mikołaj pilnie potrzebuje nowego specjalistycznego wózka, rehabilitacji i dalszego specjalistycznego leczenia.

MIKOŁAJ LWIE SERCE, tak nazywamy naszego dzielnego  syna, bowiem pomimo tylu przeciwności nadal jest z nami tocząc zwycięsko nierówne bitwy o życie czując, że jest kochany. Walka rozpoczęła się w 12 dobie życia, kiedy był operowany z powodu wrodzonej wady serca, podczas drugiej operacji gdy miał 3 miesiące doszło do niedotlenienia mózgu, które spowodowało czterokończynowe porażenie mózgowe i padaczkę lekooporną. Nie jest samodzielny, nie porusza się, nie potrafi mówić, jest stale pieluchowany, wymaga cewnikowania i ogromnej ilości leków.

Postępująca deformacja stawów skokowych i kolanowych, wypadanie rzepki kolanowej, przykurcze nóg i palców dłoni, skrzywienie kręgosłupa może powstrzymać jedynie stała, systematyczna rehabilitacja, którą jak do tej pory udaje nam się zapewnić. Jednak bez Waszego wsparcia będzie to zdecydowanie utrudnione bądź niemożliwe.

W codziennej opiece konieczny jest zakup specjalistycznego wózka toaletowo – kąpielowego, który z powodzeniem mógłby nam służyć przy codziennej higienie. Mikołaj pilnie potrzebuje takiego wózka, bowiem w ciągu dnia ma kilka ataków padaczki z bardzo silnym naprężeniem mięśni i musi być należycie przypięty. Liczymy na Was, pomóżcie proszę.

Pomimo tylu doświadczeń, Mikołaj jest radosnym i pogodnym chłopcem. Jego ciepłe, pełne blasku spojrzenie, uśmiech i chęci do życia są dla nas rodziców największą nagrodą i podziękowaniem dając siłę i motywację do zdobywania środków dla Mikołaja. Bez Państwa wspaniałomyślności i życzliwości nie byłoby to możliwe. Zwracamy się więc z prośbą o wsparcie na kolejny szczęśliwy rok dla naszego dzielnego, małego rycerza – Mikołaja Lwie Serce. 


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 549

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

895 298 zrzutek

i zebrali

840 342 526 zł

A ty na co dziś zbierasz?