Opis zrzutki

Seniorzy z Domu Emeryta w Brańszczyku mają marzenia. - My nie marzymy o jakimś SPA, tylko o łazience dla pielęgnacji seniorów. Czasem też bym z niej skorzystała przed programem w redakcji "Saloniku Seniora", aby się dobrze przygotować - mówi 105 letnia Aleksandra, mieszkanka Domu Emeryta w Brańszczyku i redaktora "Saloniku Seniora".


Łazienka do pielęgnacji dla seniorów wymaga teraz gruntownego remontu. Środki finiszowe Domu Emeryta nie pozwalaj na jego sfinansowanie. Jednak kreatywni seniorzy z "Saloniku Seniora", który nagrywa m. in. bajki dla dzieci, nie załamują rąk. Co więcej, przystąpili do działania. Założyli "Salonik Seniora" - redakcję dziennikarzy - seniorów.


- Uczymy się wszystkiego od podstaw, ale ani PESEL, ani dolegliwości, nie są dla nas przeszkodą. Jedna z naszych koleżanek, p. Aleksandra, mająca rozbrajającą śmiałość w występowaniu przed kamerą, 25 lutego kończy 105 lat. Warto wspomnieć, że średnia wieku naszych etatowych dziennikarzy wynosi 101 lat i chcemy bić dalsze rekordy w naszej pasji dziennikarskiej. Stawiamy też na „młodzież”. Średnia wieku naszych stażystek wynosi 81 lat - mówi tym razem ks. kanonik Tadeusz, lat 97.


Chcesz nas wspomóc? Pomóż zebrać środki na "Wannę dla babci"!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KZ
Krzysiu z Gdańska
20 zł
W
WiRrr
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

688 315 zrzutek

i zebrali

451 825 891 zł

A ty na co dziś zbierasz?