126 zł 
z 165 157
0%
zakończona 15.08.2021r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Seniorzy z Domu Emeryta w Brańszczyku mają marzenia. - My nie marzymy o jakimś SPA, tylko o łazience dla pielęgnacji seniorów. Czasem też bym z niej skorzystała przed programem w redakcji "Saloniku Seniora", aby się dobrze przygotować - mówi 105 letnia Aleksandra, mieszkanka Domu Emeryta w Brańszczyku i redaktora "Saloniku Seniora".


Łazienka do pielęgnacji dla seniorów wymaga teraz gruntownego remontu. Środki finiszowe Domu Emeryta nie pozwalaj na jego sfinansowanie. Jednak kreatywni seniorzy z "Saloniku Seniora", który nagrywa m. in. bajki dla dzieci, nie załamują rąk. Co więcej, przystąpili do działania. Założyli "Salonik Seniora" - redakcję dziennikarzy - seniorów.


- Uczymy się wszystkiego od podstaw, ale ani PESEL, ani dolegliwości, nie są dla nas przeszkodą. Jedna z naszych koleżanek, p. Aleksandra, mająca rozbrajającą śmiałość w występowaniu przed kamerą, 25 lutego kończy 105 lat. Warto wspomnieć, że średnia wieku naszych etatowych dziennikarzy wynosi 101 lat i chcemy bić dalsze rekordy w naszej pasji dziennikarskiej. Stawiamy też na „młodzież”. Średnia wieku naszych stażystek wynosi 81 lat - mówi tym razem ks. kanonik Tadeusz, lat 97.


Chcesz nas wspomóc? Pomóż zebrać środki na "Wannę dla babci"!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 694 zrzutki

i zebrali

834 701 338 zł

A ty na co dziś zbierasz?