Opis zrzutki

Seniorzy z Domu Emeryta w Brańszczyku mają marzenia. - My nie marzymy o jakimś SPA, tylko o łazience dla pielęgnacji seniorów. Czasem też bym z niej skorzystała przed programem w redakcji "Saloniku Seniora", aby się dobrze przygotować - mówi 105 letnia Aleksandra, mieszkanka Domu Emeryta w Brańszczyku i redaktora "Saloniku Seniora".


Łazienka do pielęgnacji dla seniorów wymaga teraz gruntownego remontu. Środki finiszowe Domu Emeryta nie pozwalaj na jego sfinansowanie. Jednak kreatywni seniorzy z "Saloniku Seniora", który nagrywa m. in. bajki dla dzieci, nie załamują rąk. Co więcej, przystąpili do działania. Założyli "Salonik Seniora" - redakcję dziennikarzy - seniorów.


- Uczymy się wszystkiego od podstaw, ale ani PESEL, ani dolegliwości, nie są dla nas przeszkodą. Jedna z naszych koleżanek, p. Aleksandra, mająca rozbrajającą śmiałość w występowaniu przed kamerą, 25 lutego kończy 105 lat. Warto wspomnieć, że średnia wieku naszych etatowych dziennikarzy wynosi 101 lat i chcemy bić dalsze rekordy w naszej pasji dziennikarskiej. Stawiamy też na „młodzież”. Średnia wieku naszych stażystek wynosi 81 lat - mówi tym razem ks. kanonik Tadeusz, lat 97.


Chcesz nas wspomóc? Pomóż zebrać środki na "Wannę dla babci"!


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 6

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KZ
Krzysiu z Gdańska
20 zł
W
WiRrr
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

720 605 zrzutek

i zebrali

496 768 543 zł

A ty na co dziś zbierasz?