460 zł z 5 000 zł

9%

460 zł

z 5 000 zł

178 dni

do końca

21

wspierających
9%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witajcie życzliwi ludzie!

Czasami życie płata nam figle, czasami nie jesteśmy w stanie sięgnąć po marzenia bez pomocy innych osób. Niestety nie jestem w stanie samemu zagwarantować mojej drugiej połowie wyjazdu marzeń ze względu na ciągłe pechowe sytuacje, które wiążą się z dużymi wydatkami finansowymi.

Chciałbym w sekrecie sprezentować swojej kobiecie wycieczkę na którą zasługuje, a na którą samemu mnie nie stać. Podziękować jej za wszystkie lata spędzone razem, za to, że jest przy mnie i wspiera mnie każdego dnia. Chciałbym dać jej coś o czym od wielu lat skrycie marzy, a czego jeszcze nie doświadczyła.

Proszę o pomoc w zrealizowaniu marzeń. Każdej osobie która wpłaci pieniądze i skontaktuje się ze mną za pomocą maila: [email protected] prześlemy kartkę z wyjazdu na której bardzo serdecznie podziękujemy i pozdrowimy za udzieloną pomoc w realizowaniu naszego marzenia.

Bądźcie szczęśliwi, dziękuję!


Aktualności2

  • Witam, niestety nie dodałem celu podróży, a nie jestem w stanie edytować opisu ze względu na promowanie zrzutki. Wyjazd odbył by się do Stanów Zjednoczonych.

  • Witajcie! Dzisiaj dodałem specjalną opcję dzięki której przy wpłacie minimum 10 zł otrzymacie nagrodę w postaci kartki z pozdrowieniami, które wyślemy do Państwa podczas wyjazdu!

Wpłacający21

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
16 zł
N
Nikoll
5 zł
PS
Przemysław Sierżęga
10 zł
M
michu
30 zł
PO
Przemek oska
10 zł
I
Igor
10 zł
P
Paula
10 zł
M
Milena
10 zł
EM
Eliza Matusiak
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej

Kartka z pozdrowieniami

Indywidualna kartka z życzeniami z wyjazdu.

wybrano 9 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

394 798 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?