Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


nazywam się Jakub Klepek i stanąłem przed niepowtarzalną szansą studiowania w the Institute of World Politics w Waszyngtonie na kierunku: Sztuka zarządzania państwem i bezpieczeństwo narodowe /Statecraft & National Security Affairs/.


Studia te zapewniają kompleksowe studium teorii i praktyki budowania krajowej polityki bezpieczeństwa, a ukończenie tych studiów pomaga wykształcić u przyszłych liderów państwa zdolność do integracji strategii wojskowej, sztuki dyplomatycznej, strategii gospodarczej, wywiadu, kontrwywiadu, dyplomacji publicznej i wpływów strategicznych w spójną całość.


Gdy po raz pierwszy zapragnąłem studiować na tej Uczelni wydawało się, że to nieosiagalne dla przeciętnego Polaka, którego celem stała się chęć służby dla kraju.


Po kilku latach ciężkiej pracy, drzwi na wymarzoną uczelnię stoją otworem, ale potrzebuję finansowej pomocy. Aby podjąć studia potrzebne są środki finansowe na czesne i utrzymanie. Jest to kwota $70 000. Część już otrzymałem: $16 500, ale resztę kwoty muszę uzbierać do września bieżącego roku.


Jeśli uda się zebrać pieniądze i skończyć wymarzone studia, to też chciałbym pomóc w przyszłości innym młodym ludziom, którzy będą chcieli zrealizować swoje marzenia.


Każda wpłacona kwota przybliża mnie do celu, jakim są studia w USA.


Bardzo liczę na pomoc i z góry dziękuję za każdą wpłatę. 


Z wyrazami szacunku,

Jakub Klepek

Wpłacający 27

JR
Jan Rogala
400 zł
D
Daria
100 zł
TA
Tadeusz Aleksandrowicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JP
Jakub Piątek
70 zł
G
Gal
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
M
Milkowski
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 334 zrzutki

i zebrali

403 580 960 zł

A ty na co dziś zbierasz?