id: ppzhza

Wilkowisko - pomoc w odbudowie domu po pożarze

Wilkowisko - pomoc w odbudowie domu po pożarze

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
27 020 zł 
z 200 000
13%
52 dni
do końca
258
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 934 493 zrzutki i zebrali 922 468 012 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • [Aktualizacja: grudzień 2022]

  Na części mieszkalnej został położony dach i zamontowano orynnowanie. Niestety część gospodarcza zawierająca między innymi instalację centralnego ogrzewania wciąż nie jest pokryta dachem.

  XgBAuB0Aqvlkp8HG.jpg4BbGgL7WX7AxBmWo.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu zebrania środków na odbudowę domu oraz zabudowań gospodarczych dla rodziny Barbary Papież.



Poznajcie naszą rodzinę:

Rodzina Barbary Papież liczy 4 osoby. Basia jest samotną matką wychowującą trójkę dzieci: Adriana - lat 13, Lenę - lat 11 i Macieja - lat 9.


Poznajcie ich historię:

W wyniku podpalenia w pożarze, który miał miejsce 17.09.2022 r. w Wilkowisku cała rodzina straciła dach nad głową. Zniszczeniu uległ cały szereg połączonych ze sobą budynków: garaż, budynek gospodarczy i dach domu mieszkalnego.Wszystkie rzeczy, które znajdowały się na strychu spłonęły doszczętnie. Budynek mieszkalny został całkowicie zalany w czasie gaszenia pożaru, wobec tego nie nadaje się do zamieszkania. Dzięki szybkiej pomocy sąsiadów część rzeczy udało się uratować. 


Część domu w okresie letnim była poddana remontowi. Położone zostały panele i płytki, a ściany zostały pomalowane.  Poczyniono również kroki w kierunku instalacji centralnego ogrzewania, w jednym pomieszczeniu zostały wymienione okna. Dlatego w momencie tak wysokiego zaangażowania ze strony Barbary, aby zapewnić ciepły dom na jesień i zimę swoim dzieciom pożar był szczególnie dotkliwym ciosem dla całej rodziny.

Obecnie dom nie nadaje się do zamieszkania, a nadchodzi zima.W związku z tym potrzeba ludzi dobrej woli z otwartym sercem, którzy zechcą wesprzeć zbiórkę i pomóc dotkniętej tragedią rodzinie z dziećmi.  


Na co zbieramy:

Zbieramy środki dla naszej siostry Basi, która jest samotną matką wychowującą trójkę dzieci. Zebrane środki pomogą w odbudowie jej domu oraz zabudowań gospodarczych. W ramach niezbędnych prac jest: usunięcie i wymiana całego dachu (łącznie z więźbą dachową), wykonanie nowych wylewek, stropu i tynków, wymiana instalacji elektrycznej i wykonanie nowego ogrzewania. Tak naprawdę suma szkód spowodowała, że dom będzie trzeba odbudować niemal od początku, pozostały w nim zdatne tylko mury.


Zwracamy się więc z gorącą  prośbą do  wszystkich ludzi dobrej woli o każdy rodzaj pomocy. Będziemy wdzięczni za okazaną pomoc i wsparcie. Prosimy o przekazywanie informacji o zbiórce dalej. 


Dla osób, które chcą wesprzeć finansowo zbiórkę, ale nie mogą dokonać płatności elektronicznej zamieszczamy numer konta bankowego: 25 1320 1537 2517 7860 3000 0001 (Bank Pocztowy24). Prosimy w tytule przelewu zamieszczać tytuł zrzutki: Wilkowisko-pomoc w odbudowie domu po pożarze.



Rodzina przyjmie także pomoc w postaci rzeczowej m.in. materiały budowlane (np. deski, stemple, pustaki, blacha, sprzęt budowlany, regipsy, kleje do regipsów, cement na wylewki, grzejniki, rurki do ogrzewania centralnego, siatka zbrojeniowa, wełna, styropian, drut zbrojeniowy), czy pomoc przy odbudowie - przyda się każda chętna para rąk do pracy. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny.( Nr tel. 668 784 952).

Wierzymy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą 🧡


Organizatorki zbiórki: Ewa Śliwa, Justyna Papież. 



Linki do artykułów:

https://limanowa.in/aktualnosci/pozar-domu-i-zabudowan-gospodarczych/61615

https://limanowa.in/aktualnosci/wujek-podpalacz-w-areszcie/61648


Lokalizacja

Wilkowisko, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 258

MA
Anonim
150 zł
 
Dane ukryte
20 zł
JP
Jan Paweł II
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
S
Sla
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MP
Maria Pucia
1 000 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków