Profil organizatora

Fundacja Akademia Innowacji

Dołączono

13.03.2019


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Fundacja Akademia InnowacjiO użytkowniku

Marta Turska – jestem mamą trójki dzieci, kreatorką szczęśliwego życia i miłośniczką natury oraz wiceprezesem Fundacji Akademia Innowacji.

Wspólnie z mężem Mariuszem prowadzimy małe gospodarstwo w warszawskiej dzielnicy Wawer. Żyjemy ekologicznie i w zgodzie z naturą. Uprawiamy ogródek warzywno-owocowy. W wolnych chwilach wysiewam, sadzę, pikuję i pielę. Jestem szczęśliwą posiadaczką koguta, kur, kaczek i psa.

Jako radna warszawskiego Wawra przewodniczę Komisji Kultury i Sportu. Łączę światy biznesu i show biznesu.
Dla studentów prowadziłam wykłady z przedsiębiorczości, organizowałam kulturalne lekcje dla gimnazjalistów.
Organizuję i prowadzę warsztaty ze znanymi i inspirującymi rodzicami. Współpracuję z mediami, gwiazdami, inwestorami, ludźmi przedsiębiorczymi i zaangażowanymi społecznie. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Nasi użytkownicy założyli

350 827 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.