Profil organizatora

Fundacja Dobrej Muzyki

Dołączono

26.04.2018


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Fundacja Dobrej Muzyki


E-mailKwota zebrana

18171 zł


O użytkowniku

Uczymy lepszego rozumienia muzyki organowej. Mamy wielkie marzenie o stworzeniu z regionu świdnickiego prężnego ośrodka muzycznego! Od 2012 roku zorganizowaliśmy blisko 100 koncertów, czyli średnio kilkanaście w roku. Na tym jednak nie kończą się nasze plany i starania. Dołącz do nas i twórz z nami kulturę!

https://fundacjadobrejmuzyki.pl/wsparcie/
https://www.facebook.com/FundacjaDobrejMuzyki/

Celem fundacji jest: działalność oświatowo – kulturalna, przede wszystkim w zakresie popularyzacji muzyki klasycznej i sakralnej, w szczególności: organowej, wokalnej, instrumentalnej; wspieranie i promocja młodych muzyków z Polski i z zagranicy; inicjowanie i nadzór profesjonalnych napraw i rekonstrukcji organów piszczałkowych oraz budowy nowych instrumentów w miejscach szczególnie do tego predestynowanych.

Nasi użytkownicy założyli

370 952 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.