Profil organizatora


Ten profil jest zweryfikowany przelewem oraz jest połączony z Facebookiem


Dołączono

08.11.2017


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Fundacja Dom dla Kundelka


E-mail


Ulica

Adama Mickiewicza

Nr domu/lokalu

26a

Miejscowość

Poddębice

Kod pocztowy

99-200

Telefon kontaktowy

697575977Konta społecznościowe


O użytkowniku

Fundacja Dom dla Kundelka powstała w 2016 roku.
Wszyscy jej członkowie i wolontariusze pracują zawodowo, a w Fundacji działają w czasie wolnym i nieodpłatnie.
Zgodnie ze statutem Fundacja ma na celu niesienie pomocy skrzywdzonym i porzuconym zwierzętom.
Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej i działa wyłącznie dzięki wsparciu osób i instytucji, którym los zwierząt nie jest obojętny.
Skala bezdomności jest ogromna, tysiące schronisk a w nich tysiące niechcianych uczuć. Miliony podwórek a na nich miliony nieszczęść na krótkich łańcuchach, miliony pustych brzuszków, miliony samotnych niewolników. Chciałoby się uratować je wszystkie ale to niestety niemożliwe. Staramy się nie dokonywać wyboru, nie klasyfikujemy psów na adopcyjne lub nieadopcyjne, nie ograniczamy się w żaden sposób. Dla nas każdy pies, bez względu na wiek, wygląd, przynależność do rasy czy kolor sierści, to czująca istota której trzeba pomóc gdy tej pomocy potrzebuje. Jeżeli na naszej drodze staje staruszek czy ciężko chory pies, to z pełną świadomością że najprawdopodobniej zostanie z nami na zawsze, bierzemy go pod opiekę.

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.