Profil organizatora

Fundacja Speedwaya

Dołączono

13.02.2018


Inna nazwa (firma, fundacja..)

Fundacja Speedwaya


E-mailKwota zebrana

2398 zł


O użytkowniku

- Łączy nas pasja i miłość do żużla – Pomysł powołania do życia Fundacji Speedway’a zrodził się z początkiem sezonu 2017 jako odpowiedź na największe bolączki nie tylko polskiego, ale i światowego speedway’a. Często bowiem zdarza się, że my, Kibice, chcemy pomóc swoim idolom, ale nie wiemy jak. Wszelkie akcje charytatywne są krótkotrwałe, a chwilę później najbardziej potrzebujący, którzy jeszcze niedawno cieszyli nas swoją jazdą i brawurowymi popisami, pozostają zdani samymi sobie. Fundacja Speedway'a jest pomocną dłonią, kierunkowskazem oraz dobrym duchem dla kontuzjowanych i najmłodszych zawodników. Fundacja tworzy nową jakość, nadzieję i perspektywy w żużlu. Cele statutowe Fundacji obejmują nie tylko pomoc kontuzjowanym, ale również wspieranie adeptów oraz żużlowców - amatorów, ich rodzin, a także szeroko rozumianą promocję i rozwój wspaniałego sportu, jakim jest żużel. Żużel z każdej perspektywy wygląda inaczej. I choć w każdej z nich zachwyca i nie potrafimy bez niego żyć, nie wszystko wygląda tak, jak widzimy to siedząc wraz z rodziną na wygodnych krzesełkach stadionu swojej ukochanej drużyny. Nie wszystko wygląda jak w telewizji. Nie wszystko jest kolorowe jak na kalendarzach ściennych czy billboardach zapowiadających kolejny mecz ligowy. Kto choć raz był „w środku” doskonale wie, o czym mówimy. Żużel prócz olbrzymich pieniędzy zmaterializowanych w kawałki metalu, to łzy i ból. Żużel to też brud, pot i emocje. A zaraz po tym, gdy zgaszone blaski jupiterów uśpią puste trybuny, zapada cisza. Często ci najwięksi, którzy przed chwilą jeszcze żegnani byli owacją na stojąco, zostają sami. Pokażmy razem, że żużel siedzi w naszych sercach! Zapraszamy do kontaktu, rozmów i wspierania naszych zbiórek, jak również do odwiedzania strony internetowej oraz portali społecznościowych Fundacji Speedway’a. Każde kliknięcie „Wpłać” pod naszymi zbiórkami, to gest podziękowań i wielki ukłon w stronę tych, dzięki którym możemy działać i pomagać! Dziękujemy! Fundacja Speedway’a - z miłości do żużla -

Nasi użytkownicy założyli

350 039 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.