Profil organizatora

KH

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

16.03.2019


Imię

Kamil

Nazwisko

HandzelO użytkowniku

Hey Ludzie!
Pomyślałem, że dodam coś od siebie aby trochę was zmotywować...
Po przyjściu na świat doznałem zatrzymania krążenia na drugi dzień moje serce przestało bić byłem 45 minut reaminowany co wiąże się z wieloma komplikacjami zdrowotnymi. Zawsze potrzebowałem więcej czasu i cierpliwości aby coś zrozumieć i się nauczyć. Widziałem, że jest to cud, że mogę być tu gdzie jestem. Życie jest TYLKO jedno i to od nas zależy jak będzie wyglądać. Wiele razy bałem się że coś mi nie wyjdzie, ale na szczęście moje zaparcie nigdy nie uległo. Każdego dnia mam coraz więcej pomysłów i oczekiwań od samego siebie. Trenuję od 9 lat sztuki walki, od dwóch jeszcze bardziej się zaangażowałem i robię treningi co dziennie a jak mam wolne to 2raz albo nawet 3raz dziennie . W tam tym roku wygrałem pas mistrza w Voll kontakt kickbox low kick jest to duże osiągnięcie ale jeszcze mi mało!
Staram się teraz o papiery abym mógł walczyć w każdej federacji w voll kontakt ponieważ teraz nie mogę w każdej. Teraz się taka możliwość dlatego muszę ją wykorzystać i zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.
W następnym roku planuje lecieć do Abu dtabi na MISTRZOSTWA ŚWIATA W JUJUTSU oraz jak się uda do THAILAND. Muszę dużo trenować aby moje największe marzenia się spełniały.
Pamiętajcie aby się nie poddawać, pielęgnujcie to co macie oraz rozwijajcie swoje uzdolnienia jeszcze bardziej. Życie jest nieprzewidywalne dlatego musimy być przygotowani na każdą sytuację.
POZDRAWIAM!!???? ????

Nasi użytkownicy założyli

383 398 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.