Profil organizatora

Krystian Garbus

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

12.04.2019


Imię

Krystian

Nazwisko

Garbus


E-mailKwota zebrana

140 zł


O użytkowniku

Witam serdecznie Wszystkich, którzy to czytają.
Mam 28 lat i pochodzę z małej wioski w woj. Świętokrzyskim. W Kielcach mieszkam od 2011 r , wtedy to prosto po maturze znalazłem tu pracę i udałem się na studia zaoczne w tutejszej Politechnice. Obrany kierunek to elektrotechnika. Po trzech latach studiowania, z kilku powodów postanowiłem założyć działalność usługową ( elektryka, automatyka, monitoring itp.) z kolegą poznanym na uczelni. Spółka działa od 2015 r. ciągle podejmując nowe "wyzwania" i cele. Znalazłem się tu, ponieważ chciałbym zrealizować swój pomysł, polegający na stworzeniu innowacyjnej i stabilnie działającej strony internetowej polegającej na zamieszczaniu ogłoszeń w sposób unikalny i prawdziwy pokazujący faktyczny stan ogłoszenia oraz mobilnej aplikacji z obsługą mowy połączonej z portalami społecznościowymi, która nie wyświetla niechcianych treści i nie zasypuje reklamami na połączonych portalach bez zgody użytkownika, po prostu oglądaj to czego szukasz. Jest to spore przedsięwzięcie i dość kosztowne dlatego boje się samemu finansować wszystkie działania, prowadząc i rozwijając własną działalność. Jeśli by się udało tego dokonać, każdy z nas czerpał by korzyści z użytkowania strony. Zapytacie jak to możliwe? Możliwe, nie ponosisz opłat za promocje ogłoszenia, czy zwiększenia transferu (miejsca w sieci) wystarczy udostępniać reklamy/posty partnerów których będę chciał pozyskać jak najwięcej. O szczegółach i rozwiązaniach, których jest sporo... chyba tu nie będę pisać, choć chciałbym się pochwalić ale jak to mówią "nie zapeszam" :) chętnie mogę odpowiedzieć na pytania jeśli kogoś by zainteresowało moje rozwiązanie. Mam nadzieję, że uda się stworzyć naprawdę dobry , rozpoznawalny projekt.


" zobacz na własne oczy to czego szukasz, bez opisów, straty czasu, błędnych informacji, tylko prawdziwe ogłoszenia"

Trzymam kciuki za Was i za siebie :)

Nasi użytkownicy założyli

349 943 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.