Profil organizatora


Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

23.04.2018


Imię

Łukasz

Nazwisko

Gryba


O użytkowniku

Jestem Łukasz, mam 30 lat. W czerwcu 2017 roku zdiagnozowano u mnie ostrą białaczkę szpikową. Bardzo źle się czułem, ciągłe zmęczenie dokuczały mi. Postanowiłem zrobić morfologię krwi. Wyniki były bardzo złe.... od razu skierowano mnie do Kliniki w Białymstoku. Ze względu na to, że miałem o organizmie wirusy musiałem przyjmować antybiotyki wraz z chemią. Częste gorączki doprowadzały do tego, że konieczne było przerywanie chemioterapii. Długo nie pomagała chemia... lekarze twierdzili, że juz raczej nie mam szans na przeżycie, potrzebny był przeszczep natomiast bez remisji choroby było to nie możliwe. Przebadano moją siostrę czy może być dawcą szpiku. W niedługim czasie okazało się ze jest zgodność między mną a siostrą. Długa walka... czekanie na remisję ... i wciąż zero odpowiedzi na chemię... modlitwy i czekanie na cud. Po 4 cyklach chemii okazało się ze jest remisja. Byłem przeszcześliwy jak i moja rodzina. Przeszczep miałem w Gliwicach 28.11.2017r. Przyjmuje drogie leki oraz jeżdżę na konsultacje do Gliwic. Z tego względu, że choroba trwała zbyt długo, muszę przez pół roku jeździć na chemię do Kliniki w Białymstoku. Jest to kosztowne dla nas. Do tej pory utrzymywałem rodzinę synka i żonę. Jednak choroba, która jest bardzo ciężka do wyleczenia przeszkodziła mi w rodzinnych planach.
Dlatego, też proszę o wsparcie finansowe dla mnie, o pomoc w pokryciu kosztów leczenia, dojazdów na wizyty i życia codziennego.
Za pomoc bardzo wszystkim jestem wdzięczny....

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.