Profil organizatora

Łukasz Rachuta

Dołączono

05.02.2018


Imię

Łukasz

Nazwisko

RachutaKwota zebrana

3 zł


O użytkowniku

Witam, Mam na imię Łukasz. Od paru dni podsunął mnie się pomysł aby stworzyć stronę na facebooku pod nazwą Alert Meteo CMiZ Centrum Monitoringu i Zagrożeń Leszno, Kościan. Strona mająca na celu informowanie o zagrozeniach anomaliami pogodowymi z racji iz posiadana duża wiedze na temat meteorologii postanowiłem wziasc sprawy w swoje ręce krótko mówiąc i dążyć do celu. Bo bezpieczeństwo mieszkanoców jak i moje jest bardzo ważne. Dlatego zalozylem zbiórkę z myślą ze darczyńcy mi pomogą zebrać odpowiednia kwotę na realizacje projektu. Do mojego projektu zgłosiło się 5 osób które będą mi pomagać nieodplatnie na realizacje projektu. Dziękuje osobom które wpłacą dowolną kwotę na ten cel. Pozdrawiam Serdecznie

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.