Profil organizatora

Oskar Szwan

Ten profil jest zweryfikowany przelewem


Dołączono

31.03.2019


Imię

Oskar

Nazwisko

Szwan


E-mail


Telefon

48 667 386 835Kwota zebrana

6114 zł


O użytkowniku

Nazywam się Oskar Szwan jestem studentem II stopnia na Politechnice Wrocławskiej. Kreatywnie i energicznie podchodzę do życia, dlatego postanowiłem projektować i budować składane rowery, aby ułatwić sobie jak i innym transport tej prostej a zarazem ciężkiej w zbudowaniu konstrukcji. Na swoim koncie posiadam wiele wykonanych konstrukcji w programach do modelowania 3D w tym trzy rowery Raksobike. Zależy mi na dalszym rozwoju swoich zainteresować oraz na stworzeniu własnej marki rowerowej. Liczę, że uda mi się zarazić ludzi własną pasją do tworzenia i czynnego udziału w rozwoju technologii.

Zorganizowane zrzutki publiczne:

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki publicznej. Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.