Profil organizatora

PJ

Dołączono

07.08.2019


Imię

Patrycja

Nazwisko

Janikowska


O użytkowniku

Założyłam zbiórkę ,w celu przerobienia łazienki dla wujka ,który z chorobą miażdżycy i stopy cukrzycowej stracił obie nogi.Porusza się on na wózku inwalidzkim ma zrobiony podjazd do domu i zjazdy przez progi,ale niestety na łazienkę już nie starczyło.Dowiadywaliśmy sie o dotacje z PFRONu ale niestety żadna firma nie chce sie podjąć współpracy z tą instytucją.Mają bardzo rygorystyczne zasady i komisje,które sprawdzają wszystko "miarką".Firmy czekają na pieniadze po pół roku.Dlatego wierze w ludzi i ich wielkie serca.Mam nadzieję,że nie bedzie obojętny dla Was jego los. Wujka marzeniem jest sie poruszać jak zdrowa osoba,żeby mógł sam wjechać do łazienki na wózku i korzystać z niej w pełni tak jak osoba zdrowa,a nie z pomocą żony.Dlatego proszę Was o dołożenie swojej najmniejszej cegiełki ,aby mógł cieszyć sie w pełni i uwierzyć,że są na świecie jeszcze ludzie o wielkich sercach,którzy nie przechodzą obojętnie obok człowieka chorego.Będąc zdrowym sam pomagał wszystkim ludziom ,a teraz to on potrzebuje pomocy.W imieniu wujka dziękuję za najmniejszy gest pomocy.

Nasi użytkownicy założyli

371 157 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.