Profil organizatora

Paweł Piotrowski

Dołączono

09.07.2017


Imię

Paweł

Nazwisko

Piotrowski


E-mail


Kwota zebrana

5251 zł


O użytkowniku

Szanowni Państwo
Nazywam się Paweł Piotrowski, mieszkam w wielopokoleniowej rodzinie wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz dziadkami w pięknej i malowniczej miejscowości Gródek, położonej w Borach Tucholskich w województwie kujawsko-pomorskim (powiat Świecie).
W tym roku skończyłem 27 lat, jestem kawalerem. Historia mego życia jest dość obszerna, lecz zacznę od początku. Gdy byłem małym chłopcem, a dokładnie w wieku 3 lat stałem się osobą niepełnosprawną, straciłem słuch. Po wielu latach rehabilitacji i leczenia w poradni audiologicznej w Bydgoszczy, słyszę i mówię, lecz mam obustronny niedosłuch IV-go stopnia, a mowę rozumiem w 30%. Przeszkadza mi to w wielu czynnościach oraz sytuacjach codziennego życia, na przykład w znalezieniu pracy etc.... Gdy przed laty miałem założone pierwsze aparaty słuchowe byłem bardzo szczęśliwy, że w pewnym stopniu stałem się samodzielny. Skończyłem w pierwszym etapie Szkołę Podstawową, następnie Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcące wraz z zdaniem matury. Jestem wdzięczny mym rodzicom, gdyż to właśnie dzięki ich poświęceniu udało mi się osiągnąć tak wiele. Mój problem Drodzy Darczyńcy polega na tym, że stare aparaty już nie zdają egzaminu i potrzeba mi nowych aparatów słuchowych. Mój ubytek słuchu jest coraz większy. Nowe aparaty słuchowe w moim przypadku są strasznie drogie, ich koszt to 21 tys zł. W obecnej sytuacji finansowej nie stać mnie na zakup nowych aparatów. Obecnie jestem stażystą w jednej z gródeckich firm, a moje wynagrodzenie które wynosi 1633.78 zł. Nie jestem w stanie z tak małego wynagrodzenia, jakie otrzymuję zakupić, choćby na raty, nowych aparatów.
Dlatego apeluję do wszystkich Państwa, ludzi dobrej woli o pomoc finansową na zakup nowych aparatów słuchowych, które poprawią mój komfort życia w społeczeństwie oraz rodzinie.
Za każdy, nawet najmniejszy Dar Serca serdecznie dziękuję.
Paweł Piotrowski

Nasi użytkownicy założyli

382 764 zrzutki

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.