Profil organizatora

Szymon Nożewski

Dołączono

17.04.2018


Imię

Szymon

Nazwisko

Nożewski


O użytkowniku

Szymon Nożewski - obecnie uczeń Zespołu Szkół w Pasłęku, uczęszczający do klasy pierwszej, liceum ogólnokształcącego o profilu dziennikarsko - lingwistycznym.
Od kilku lat działam jako wolontariusz co w pewien sposób jest dla mnie inną rzeczywistością, która mnie w jakiś sposób udoskonala i pozwala na zdobywanie doświadczenia oraz umiejętności. Dzięki zaangażowaniu i sercu jakie w to wkładam czuję się w pełni spełniony. Widok uśmiechniętej twarzy i usłyszenie prostego słowa „dziękuję” jest dla mnie o wiele bardziej wartościowsze niż znalezienie banknotu stu złotowego.
Myślę, że cała ta chęć na pomaganie zaistniała we mnie dzięki mamie, która mi od zawsze powtarzała, że zawsze trzeba pomagać innym bo karma na pewno prędzej, czy później do mnie wróci. Za te słowa będę jej wdzięczny do końca moich dni.”
Szymon

Nasi użytkownicy założyli

349 277 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.