Profil organizatora

Tomasz Pisz

Dołączono

17.09.2018


Imię

Tomasz

Nazwisko

Pisz


Kwota zebrana

2317 zł


O użytkowniku

Cześć!!!
Długo zastanawiałem się nad założeniem zrzutki, ale w końcu stwierdziłem że może zaryzykuję. Nie jest to dla mnie łatwe, może i jest mi wstyd, że ktoś może mnie wytykać palcem a rusz się do roboty a nie zbieraj od ludzi. Pracuje na trzy zmiany, żona również pracuje, wynajmujemy mieszkanie więc jest sporo kosztów. Jakaś kwota jest tam odłożona ale jest to kropla w morzu potrzeb. Może ktoś byłby chętny trochę mi dorzucić i spełnić marzenie posiadania własnego domu w zacisznym miejscu w okolicy Krakowa, gdzie mój syn, żona i moze jeszcze jeden potomek jak sie uda ;-) będą mogli biegać po ogrodzie a ja z żoną wypić kawkę na tarasie.

Może uda się pozbierać jakaś kwotę, która pozwoli wziąść mi kredyt hipoteczny a już wogole było by rewelacyjnie zebrać więcej żeby kredyt nie musiał być tak duży. A resztę jeżeli wszystko sie uda to już po troszku sobie ogarniemy.
Z góry wielkie dzięki za pomoc!!! Tomek :-)

Nasi użytkownicy założyli

351 375 zrzutek

Zorganizowane zrzutki promowane (dawniej publiczne):

Użytkownik nie zorganizował jeszcze żadnej zrzutki promowanej (dawniej publicznej). Jego zrzutki prywatne są dostępne tylko dla osób, którym udostępnił ich bezpośredni adres.

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.