id: prwbdp

Na sprzęt do montażu filmów.

Na sprzęt do montażu filmów.

Nasi użytkownicy założyli 914 881 zrzutek i zebrali 879 778 268 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich serdecznie :)

Zrzutkę otworzyłam, aby nazbierać pieniądze na sprzęt do montażu filmów.

Moją pasją jest tworzenie filmów na YouTube. Mam 2 kanały:,,Rita creative'' gdzie publikuję łatwe przepisy na słodkości, oraz kanał ,,Grecki Świat Rity'' gdzie publikuję filmy vlogowe z mojego codziennego życia w Grecji.

2 lata temu w moim domu było spięcie elektryczności i spaliły mi się prawie wszystkie sprzęty (laptop, kuchenka, kopiarka, telewizor, konsola, ruter, playstation, lampy, telefon stacjonarny, mikrofalówka) tylko jakimś cudem przeżyła lodówka i pralka ( która nie była podłączona do kontaktu.)

Podczas wymiany kabli wysokiego napięcia na naszej ulicy źle podłączono kable idące ze słupa do naszego budynku mieszkaniowego. Zrobiło się spięcie, poleciały iskry robiąc dużą awarię w bloku.. W całym budynku śmierdziało spalonymi kablami.... Ubiegałam się o odszkodowanie, ale guzik dostałam niestety....

Od tamtej pory pomału kupowałam różne sprzęty do domu ( niektóre używane ), ale laptopa dla siebie nie kupiłam, bo zawsze były jakieś inne wydatki...

Moje filmy z ciastami montuję na pożyczonym laptopie i widać dobrą jakość filmów, a filmy vlogowe montuję na telefonie komórkowym i jakość niestety pozostawia wiele do życzenia.

Dostałam po tacie stary 15-letni laptop ( pierwsze zdjecie), ale on się nadaje tylko do przeglądania internetu niestety. Nawet z obróbka zdjęć ma problem i się wyłącza. Resztkami sił zipie.

Kto się orientuje, ten wie jak bardzo ważne jest mieć dobry laptop do montażu.

Dzięki nowemu laptopowi jakość moich filmów wejdzie na wyższy poziom i bardzo ułatwi mi pracę.


Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękuję z całego serducha ❤ dobro powraca ❤

Nawet jak nie wpłacicie na moją zrzutkę to proszę o jej udostępnienie. To też dużo znaczy.

Dziękuję ❤Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Dzień spędzony ze mną.

3 osoby które wpłacą najwyższe kwoty i przy okazji będą w Atenach, będą miały możliwość spędzenia ze mną czasu. Postawię przysłowiową kawę, opowiem ciekawostki ...

od 500 zł
Zakończona

Wpłaty 3

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!