id: pstjd7

RAZEM DLA JULII

RAZEM DLA JULII

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
343 773 zł 
z 200 000
171%
131 dni
do końca
3435
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 955 911 zrzutek i zebrali 961 521 612 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności7

 • W imieniu Julci serdecznie dziękujemy za Państwa 1,5 % z rozliczeń podatkowych - to bardzo ważna pomoc dla nas.

  BiVeNQybFncvxzo6.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Razem dla Julii.


Szpitalna sala Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii, setki kabli, skomplikowana aparatura, a do niej podłączona delikatna, piękna, śpiąca wymuszonym farmakologicznym  snem, 19 letnia Julia Sulej - studentka psychologii.  


Po policzku Julii spływa łza… Julia nie może się odezwać, ruszyć, ani spojrzeć na najbliższych, nie może powiedzieć, czy się boi, czy chce, by Ją złapać za rękę, co czuje…. 

W sterylnych warunkach, w ciszy szpitalnego pokoju walczy o życie… Dzielnie, nie poddaje się.


19 lat, w sercu mnóstwo miłości i empatii, a w głowie milion pomysłów, pasji i marzeń…

Cały świat stał przed Julią otworem, wszystko było na wyciągnięcie ręki. Pomagała zwierzętom ze schroniska, wspierała przyjaciół, spędzała czas z najbliższymi, studiowała, kochała, Jej uśmiech leczył największe smutki.   


Jednak w nocy z 12 na 13 listopada 2022r. tragiczny w skutkach wypadek samochodowy odebrał Juli marzenia, szczęście i zdrowie, a Jej bliskim pokazał, jak nieprzewidywalne może być życie. 


Pijana młoda kobieta, sprawczyni wypadku, czołowo wjechała w auto Julci. Z pojazdu Julii praktycznie nic nie zostało, a siła uderzenia drugiego samochodu była tak mocna, że aby wyciągnąć dziewczynę z pojazdu, służby musiały użyć specjalnego hydraulicznego sprzętu.


Julia doznała poważnego urazu głowy i wielu obrażeń wielonarządowych , nieprzytomna, w krytycznym  stanie trafiła do szpitala. W poniedziałek 14.11.2022r. przeszła skomplikowaną ratującą życie operację (jedną z wielu, które Ją czekają) i pod opieką lekarzy z kliniki intensywnej terapii walczy o życie i zdrowie. Trzymana za rękę przez rodziców, najbliższych Jej sercu i przyjaciół, wspierana przez setki znajomych i nieznajomych dla niej osób z pewnością czuje, że nie może tak po prostu odejść.


Przed Julią bardzo długa droga do odzyskania zdrowia i sprawności. Codziennie najbliżsi są w szpitalu - w oczekiwaniu na cud, w oczekiwaniu na chwilę kiedy Julcia się wybudzi.

Wola walki Julii jest ogromna, a siła miłości najbliższych osób nie pozwoli Jej się poddać.


Lekarze we wrocławskim szpitalu robią wszystko, żeby Julia wróciła do nas, ale proces jest długi i skomplikowany. Podpowiadają, żeby rozpocząć starania i poszukiwania stosownego ośrodka rehabilitacyjnego, co będzie się wiązało z ogromnymi kosztami finansowymi.


Pokażmy Julii, że ludzi dobrej woli jest więcej, że wspólnie sprawimy, aby znów zaczęła się uśmiechać, aby znów mogła przytulić rodziców, siostrę oraz  najbliższych Jej sercu ludzi, aby wyszła na spacer z psami, aby znów mogła marzyć i kochać, otworzyć okno i zobaczyć, że świat na nią czeka.

Ciężko jest prosić o pieniądze, ale z góry dziękujemy za każde słowo wsparcia i za każdą wpłatę, która pomoże Julii w kosztownym leczeniu i rehabilitacji.

Mama, Tata, Siostra , Rodzina i Przyjaciele Julii.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3435

MM
Michał m
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
BW
Barbara Wartownik
100 zł
SJ
Staszek Jaśnikowski
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
LW
W.L Broccy
1 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 149

 
2500 znaków