id: pzjfr5

Pomóż przetrwać nadchodzące miesiące

Pomóż przetrwać nadchodzące miesiące

19 718 zł z 30 000 zł
65%
154 dni do końca
153 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie kochani,

Mam na imię Magda. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojego męża Sebastiana a tym samym dla całej naszej

5-osobowej rodziny. W czwartek 15 lipca 2021, w trakcie naszego krótkiego urlopu w Zakopanem, Sebastian dostał niedokrwiennego udaru mózgu. Pomoc na szczęście nadeszła szybko, dzięki temu żyje i ma szanse na powrót do jako takiej normalności. Obecnie hospitalizowany jest w szpitalu w Nowym Targu. Będzie tam przebywał jeszcze kilka tygodni.

Kto zna Sebastiana to wie, że to bardzo pogodny człowiek, pełen pozytywnych myśli i nawet w tej sytuacji nie załamuje się, ale pielęgnuje pozytywne nastawienie. I całe szczęście, bo to młody facet (45 l.) który musi jeszcze trochę „pomęczyć” się na tym świecie ;) niemniej jednak, przed nami bardzo trudne miesiące.

Jesteśmy tzw. zwyczajną rodziną, prosperującą od pierwszego do pierwszego. Pomimo, że ja pracuję na etacie a Sebastian prowadzi swoją jednoosobową działalność gospodarczą, to nie posiadamy żadnych oszczędności. Utrzymanie pięcioosobowej rodziny w dzisiejszych realiach jest sporym wyzwaniem. Ale nigdy nie narzekamy i jakoś dajemy ze wszystkim radę. Niemalże każdego lata mogliśmy sobie nawet pozwolić na „luksus” w postaci jakiegoś krótkiego wyjazdu na urlop. Teraz jednak zmuszeni jesteśmy prosić o wsparcie. Sebastian będzie nieczynny zawodowo co najmniej kilka miesięcy, a ja nie udźwignę sama wszystkich finansowych obciążeń. Z tymi dotychczasowymi może jakoś jeszcze sobie poradzimy, ale na te które dochodzą w związku z ciężką chorobą- nie jesteśmy zupełnie gotowi.  Na dzień dobry trzeba zorganizować prywatnie transport medyczny, który przywiezie Sebastiana do domu. Następnie kilkumiesięczna rehabilitacja neurologopedyczna (również prywatnie) oraz dalsze leczenie w tym kardiologiczne. Codziennie dostaję od lekarza nowe informacje jakie to Sebastian dostanie z wypisem wytyczne. Oczywiście musimy dalej opłacać składki ZUS i utrzymać działalność, żeby miał do czego wrócić a obecnie żeby dostał jakiekolwiek chorobowe.

Ponieważ sytuacja chwilowo nas przerasta, każdemu kto może udzielić nam jakiegokolwiek wsparcia z całego serca bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 153

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 100 zł
MR
Michał Rupociński
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
SM
Piotr Wywrot
500 zł
MP
Bogusław
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
AW
Artur Wasilik
500 zł
 
Dane ukryte
350 zł
 
Dane ukryte
300 zł
E
EkipaFanatica
300 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 6

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Dworcowa, 58-300

Wałbrzych, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

721 704 zrzutki

i zebrali

498 128 455 zł

A ty na co dziś zbierasz?