„Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.” Samochód ratowniczo- gaśniczy OSP Boniewo ID: r27b7x

1 027 zł z 200 000 zł

0%

1 027 zł

z 200 000 zł

65 dni

do końca

22

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu uzbierania środków na nowy samochód ratowniczo- gaśniczy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Boniewie.

Boniewo- niewielka, malownicza miejscowość w sercu Kujaw. To właśnie tutaj, grupa osób czująca potrzebę niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, utworzyła w roku 1917, (czyli 102 lata temu!) jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Nikt nie spamięta, ile udało się od tamtego czasu uratować stodół, garaży, domów, ile ocalonych płonących pól, łąk, lasów, jak wiele ocalonych żyć

Niestety, wraz z biegnącym czasem każdy sprzęt zwyczajnie się zużywa… Podobnie dzieje się z poczciwym staruszkiem, dzielnie pełniącym służbę w naszej jednostce: samochodem ratowniczo- gaśniczym marki Kamaz, wyprodukowany w 1980 roku, będącym z nami 22 lata.

Czasy jego świetności minęły już bardzo dawno temu. Pomimo wielu starań, nie wszystko da się naprawić, by móc być jak najszybciej na miejscu zdarzenia. Coraz częściej nas zawodzi, jest wolny, ospały i ociężały, coraz bardziej kapryśny, awaryjny… Przez niektórych nazywany „Muzeum na kółkach”. ;-)

r27b7x-37a25ac9.png

A my nie możemy sobie na to pozwolić, gdy w wyścigu o ludzkie życie lub dorobek pokoleń liczy się każda sekunda! Potrzebujemy wymiany samochodu. Potrzebujemy niezawodności i bezpieczeństwa w służbie drugiemu człowiekowi.

I właśnie Ty możesz pomóc nam i ludziom w chwilach zagrożenia i niepewności!Liczy się każda złotówka, bo każda złotówka to krok bliżej celu.Liczymy na Ciebie. Liczą na Ciebie mieszkańcy gminy Boniewo i okolic. Liczą wszyscy.Dziękujemy z całego serca.OSP Boniewo

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W BONIEWIE (KRS: 0000062901, NIP: 8882936988, REGON: 910347185)

Aktualności1

  • Witajcie Darczyńcy! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za wpłaty! Akcja powoli nabiera rozpędu, co widać po liczbie udostępnień. Do celu jeszcze dalekoooo... Ale dzielnie walczymy! :)

Wpłacający22

KG
Krzysztof Górski
10 zł
ŁZ
Łukasz Zbonikowski
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
AM
Ariel Malinowski
10 zł
 
Dane ukryte
25 zł
M
marta_grabczynska17
50 zł
A
AnnaKawulska
50 zł
GM
Gabriela M.
50 zł
PB
Paweł Bocian
100 zł
JK
Justyna Kozicka
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
  •  
    Kamil Lewandowski

    ✔☼POZYTYWNA☼ ZBIÓRKA NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 521 złotych i już 6 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM ❤LUDZI DOBREJ WOLI❤!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 521 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi ❤pomóc❤, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-) Ja dokumentuję prawdziwość swojej zbiórki, bo skanuję i załączam skany paragonów z zakupów kolejnych numerów kolekcji.☺ ☼

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

422 252 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?