id: r32udh

Intensywna rehabilitacja i lekarstwa . Pomóż Bartusiowi.

Intensywna rehabilitacja i lekarstwa . Pomóż Bartusiowi.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
36 638 zł 
z 50 000
73%
60 dni
do końca
763
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 914 221 zrzutek i zebrali 878 351 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mam trzech synów. Kiedyś wyobrażałam sobie, jak będą się razem bawić, a kiedy podrosną jeździć na imprezy, droczyć się i wspierać. Oddałabym wszystko, by tak było. Jednak w tych wyobrażeniach nie było miejsca na ból, ograniczenia, na chorobę, czyli na coś, co jest codziennością jednego z moich synów. Bartłomiej zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Ma 24 lata, a nie mówi. Porusza się na wózku. Po latach ciężkiej pracy potrafi pokonywać niewielkie odleglości przy pomocy balkonika.

O jego sprawność walczymy od dnia, w którym przyszedł na świat. Za nami tysiące momentów zwątpienia, nieprzespanych nocy, przepłakanych dni, ale też nadziei, która rozgrzewa nasze serca. Nadziei, że przed Bartkiem lepsza przyszłość, choć odrobina samodzielności i uśmiechu. I to właśnie ten uśmiech pozwala nam walczyć dalej, pozwala nam się nie poddawać!

Nasza codzienność to rygor większy niż na wojskowym poligonie, jednak efekty katorżniczej pracy Bartka wynagradzają wszystko. Mimo że za nami już tak wiele, przed nami wciąż długa i wyboista droga. Każda godzina rehabilitacji jest na wagę złota. Każda godzina rehabilitacji droga jest niczym złoto... Pomożesz nam?

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 763

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków