Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: K-ochana4us ID: r475fe

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • A Gift Box...

  Thanks to you we're moving forward in fulfilling our dream to be the guardians of K-ochana, a peaceful sanctuary and Earth grounding place.

  In thanks you will receive a little box with our organic preserves and some local nettle tea (gathered during the full moon, by almost virgins hihi)

  Thank you

  We invite you to pick up in person. Mailing within Poland for free :)

 • Mystery Box

  TAJEMNICZE PUDEŁKO

  COŚ:- do czytania;

  - do ubrania;

  - do oczyszczania;

  - do powieszenia;

  - do ozdoby;

  - do jedzenia;

  - do słuchania;

  - do palenia;

  - do przechowywania;

  - do oglądania

  Bardzo ekscytujące tajemnicze pudełko- jak znalazł przed Świętami!

  Dziekujemy za wsparcie!

  Najlepiej do odbioru osobistego, lub przesylka w Polsce za 25zł

 • Masaż Klasyczny z aromatycznymi olejkami

  Dzięki Twojemu obdarowaniu idziemy naprzód w spełnieniu marzenia, by stać się opiekunami K-ochanej- pięknego przyleśnego sanktuarium, miejsca gdzie możesz się zatrzymać, na nowo uziemić i odkryć kierunek, w jakim chcesz podążać :)

  Dostaniesz ode mnie w zamian masaż ciała z wonnymi olejkami, pachnącą szałwią i ciepłym kocykiem podgrzewającym (opcjonalnie). Ciało rozlużni sie, weżmie nowy oddech i powrócisz do domu w nowej odsłonie :)

  Zapraszam serdecznie do K-ochanej po odbiór nagrody- Sonia

 • Gotuj z Sonią :)

  Gotuję według wymyślonej przeze mnie Kuchni 8 Przemian :)

  Zapraszam na wspólne pichcenie i kreatywne wykorzystywanie składników, które już mamy w lodówce a nie wiemy co z nich zrobić.

  Kuchnia 8 Przemian jest wtedy jak znalazł!

  99% produktów nie zmarnuje się, a jeszcze zyska na smaku!

  Gotujemy wegetariańsko i wegańsko

  Zapraszam od rana, do wieczora :)

  I dziekuję za wsparcie!

  Sonia

 • Sesja z Kołem Prawdy i Kolorów wg nauk Babci Twylah i Babci Ogaoeno

  Zapraszam serdecznie na sesję z Kołem Prawdy i Kolorów według nauk Rdzennych Indian Ameryki Pł. plemienia Seneca z Klanu Wilka. Nauki przyszły do Polski poprzez Babcię Twylah Nitsch, Babcię Danutę Ogaoeno i teraz przekazywane są przeze mnie Sonię Uwaya.

  Koło Prawdy to przepiękne narzędzie do uzyskiwania jasności, decyzyjności i zrozumienia. Odpowiedzi są z nas- trzeba je tylko zachęcić do wyjścia :)

  Kolory zawsze są wokół nas- kiedy dodamy do nich znaczenie symoliczne, możemy świadomie chronić sie, skupiać, uziemiać,  ustanawiać własne granice...itp Rdzenne nauki bardzo pięknie wspomagają nasze codzienne życie o dodatkowy wymiar.

  Sesja trwa od wieczora do południa następnego dnia :)


  Serdecznie zapraszam i dziękuję za wsparcie,

  Sonia Uwaya

 • Weekend w K-ochanej dla 1 osoby


  Zapraszamy na spędzenie weekendu w K-ochanej (lub w tygodniu) dla 1 osoby w naszym najpiękniejszym i najwygodniejszym pokoju z własną łazienką i wieeelką wanną!


  2 dni, 2 noce- wspaniałe jedzonko, piękna okolica, dobre towarzystwo (powiedziała Sonia skromnie:). Pociągniemy karty, zapalimy ogień, co tam duszy potrzeba :)


  termin do obgadania

  Zapraszamy serdecznie!

  Weekend w K-ochanej dla 1 osoby
 • Weekend z Totemami

  Zapraszam na 2-dniowe spotkanie z indywidualnymi Totemami Zwierzęcymi wg nauk rdzennych Indian Ameryki Pł. plemienia Seneca z Klanu Wilka (przekazywane przez Babcię Twylah Nitsch, w Polsce przez Babcię Danutę Ogaoeno Mette i teraz przeze mnie- Sonię Uwaya)

  Nasi zwierzęcy sprzymierzeńcy pomagają nam spojrzeć na nasze wyzwania i podarunki z różnych perspektyw, w bezpieczny spsób. Kiedy się pojawiają, już nigdy nie będziemy tacy sami :)

  Do przekazania i poznania totemów potrzebujemy 1 wieczoru, 1 nocy i 1 przedpołudnia. Nie musi to być weekend.

  Zapraszam serdecznie do K-ochanej!

  Sonia Uwaya

 • Weekend w K-ochanej dla pary- lub 2 osób :)

  Zapraszamy na spędzenie weekendu w K-ochanej (lub w tygodniu) dla pary lub 2 osób) w naszym najpiękniejszym i najwygodniejszym pokoju z własną łazienką i wieeelką wanną!

  2 dni, 1 noc- wspaniałe jedzonko, piękna okolica, dobre towarzystwo (powiedziała Sonia skromnie:). Pociągniemy karty, zapalimy ogień, co tam duszy potrzeba :)

  termin do obgadania

  Zapraszamy serdecznie!

 • Relaksujący weekend w K-ochanej dla 2 osób z masażami


  Zapraszamy na spędzenie weekendu w K-ochanej (lub w tygodniu) dla pary lub 2 osób) w naszym najpiękniejszym i najwygodniejszym pokoju z własną łazienką i wieeelką wanną!


  2 dni, 2 noce i po1 masażu na osobę!- wspaniałe jedzonko, piękna okolica, dobre towarzystwo (powiedziała Sonia skromnie:). Pociągniemy karty, zapalimy ogień, wlejemy rozlużniające sole do kąpieli, mmm... co tam duszy i ciału potrzeba :)


  termin do obgadania

  Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za wsparcie!

 • Brak
Wybierz metodę płatności
Wpłata cykliczna

Wesprzyj cyklicznie organizatora tej zrzutki. Możesz wybrać płatność comiesięczną, cotygodniową lub codzienną. W każdej chwili możesz anulować płatności cykliczne w ustawieniach konta.

Aby dodać płatność cykliczną należy być zalogowanym.

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
rhud6w zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij