Na leczenie Ani, razem pokonamy każdego raka ID: x66gze

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

66 862 zł z 100 000 zł

66%

66 862 zł

z 100 000 zł

221 dni

do końca

1780

wspierających
66%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Dzięki Wam za tydzień zaczynamy leczenie Dziękujemy :*
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć jestem Emil moja siostra Ania w grudniu zaczęła 38 rok życia, pomimo młodego wieku zachorowała na złośliwego raka macicy czwartego stopnia. Zaczęło się niewinnie. Miała mięśniaka w macicy od około dwóch lat więc chodziła regularnie do ginekologa, lekarz ten mówił że to nic poważnego i żeby starała się o dziecko aż do momentu w którym zaczęła obficie krwawić, wysłał ją w tedy na biopsję. Biopsja wykazała jakieś nieprawidłowości, podejrzenie raka i tak zaczęły się nasze podróże od lekarza do lekarza, trwało to kilka miesięcy aż po skompletowaniu wszystkich badań i prześwietleń, diagnoza: złośliwy rak płaskonabłonkowy czwartego stopnia, naciekający nieoperacyjny, zalecenia chemioterapia paliatywna.

To był dla nas szok. Siostra dopiero co mnie i brata odchowała myślała o macierzyństwie (ojciec alkoholik....., mama dostała wylew krwi do mózgu trafiła do szpitala a ja z bratem do rodziny zastępczej z której jak tylko Ania skończyła szkołę wyremontowała mieszkanie odzyskała nas oraz naszą leżącą mamę ze szpitala. Mieszkamy już razem ponad 12 lat) a tu takie rozpoznanie.

Zawsze była silną i niezależną kobietą, aż nagle z dnia na dzień tuż po Bożym Narodzeniu 2019 roku jeszcze przed chemioterapią jej stan się pogorszył, guz zablokował jelita i przeszła zabieg kolostomi, właśnie dochodzi do siebie więc chemioterapia ją zaraz czeka jak tylko nabierze sił bo przez długi czas nie mogła jeść i bardzo schudła.

Doszliśmy do wniosku że musimy znaleźć najlepszą opcję leczenia i tak trafiliśmy do kliniki w Opolu gdzie stan mojej siostry nie przerażał Lekarza (chce podjąć się jej leczenia a nie jak inni lekarze hamować chorobę). Klinika ta leczy nie tylko chemioterapią lecz także hipertermią oraz immunoterapią, NFZ w tej klinice opłaca tylko pobyt oraz podstawowe badania za resztę trzeba płacić, miesięczny koszt leczenia to ok 10 tysięcy lub więcej.

Wiem jedno że z Twoją pomocą Ania wyzdrowieje dlatego zwracam się do Ciebie o pomoc finansową, proszę pomóż mi ją uratować za każdą złotówkę jestem bardzo wdzięczny Dziękuję

Wpłacający1780

 
Dane ukryte
2 700 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
S
Sylwia
1 000 zł
 
Dane ukryte
529 zł
A
Arkadiusz
500 zł
ZM
zbigniew melerowski
500 zł
HR
Halina Rosa
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze20

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

460 976 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?