Wspólnie pomóżmy pokonać raka ID: rb35rf

Wspólnie pomóżmy pokonać raka ID: rb35rf

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

107 616 zł z 100 000 zł

107%

107 616 zł

107 616 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

13.06.2020r

1085

1085

wspierających
107%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć jestem Magda, starsza siostra Kasi, u której miesiąc temu wykryto nowotwór złośliwy piersi. Kasia ma 29 lat, jest wspaniałą mamą 5 letniego Igorka, którego wychowuje samotnie. Kasia jest osobą świadomą zagrożenia jakie na niej ciążyło, gdyż w rodzinie tego typu nowotwór był powtarzalny, dlatego co roku kontrolowała swój stan zdrowia. Od ostatniego badania, którego wyniki nie wskazywały na to, że może być coś nie tak, nie minął nawet rok. Guza wykryła podczas samobadania, od tego czasu zadziała tak szybko jak tylko mogła. Badanie USG, biopsja cienkoigłowa, gruboigłowa, tomokomputer potwierdziły najgorsze, rak złośliwy o największym stopniu złośliwości. Jeszcze trzy tygodnie temu węzły chłonne były czyste, po dzisiejszym badaniu wyszło, że już też są zajęte. Niestety to jest nowotwór, który bardzo szybko się rozprzestrzenia. Przed Kasia bardzo długa droga do pokonania tego drania. Od wtorku zaczyna leczenie chemioterapią, razem ma ich mieć 16, później mastektomia jednej, później drugiej piersi. Kasia z racji tego, że pracowała jako stylistka rzęs, nie będzie w stanie jej wykonywać podczas długotrwałego procesu leczenia.

Z dnia na dzień zostaje bez środków do życia.

Pomóżmy Kasi, w tym trudnym dla niej czasie. Pomóżmy Kasi wygrać tą nierówną walkę. NFZ pokrywa leczenie jedynie w pewnym zakresie, nie uwzględniając wielu pobocznych aspektów związanych z tą okropną chorobą. Część leków jest refundowana, część trzeba pokrywać ze swoich środków, do tego witaminy, suplementy,  zdrowa żywność, dojazdy. To wszystko generuje co miesiąc duże wydatki. Chcę żebyśmy razem pomogli Kasi okazując jej wsparcie finansowe, które da jej większe możliwości leczenia i rekonwalescencji oraz pozwoli jej na codzienne funkcjonowanie i zapewni poczucie bezpieczeństwa jej i jej synkowi.

Kasia na pewno nie chce tych pieniędzy, ale uwierzcie nie chce też tej choroby, ona po prostu chce żyć.

Liczy się każda złotówka za, którą będę ogromnie wdzięczna. Za udostępnianie tej akcji oraz za każdą wpłaconą złotówkę dziękuję!


Wpłacający1085

MM
Magdalena Medyk
50 zł
K
Kwiciu
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KC
Katarzyna Czarnowska
ukryta
D
Danny
100 zł
MK
Marek K.
500 zł
MK
marcin korytnicki
100 zł
KI
Kuba i Dominika
100 zł
P
Przemek
100 zł
P
Paweł Chmielinski
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze165

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

535 039 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?